Domů / Novinky / Voňavý DÁREK k Vašemu nákupu

Voňavý DÁREK k Vašemu nákupu

Voňavý DÁREK k Vašemu nákupu - Lovespa    V těchto dnech je velmi důležité chránit své zdraví a protože se blíží také mezinárodní den žen, rozhodli jsme se Vám dát jako poděkování za Vaši podporu a přízeň malý květinový DÁREK. Každý, kdo nakoupí v našem e-shopu zboží v hodnotě více jak 500 Kč, obdrží kvalitní dezinfekční gel LINEA SPA ROSE s vůní vzácné damšské růže.

Tato akce platí v období od 22.2. do 8.3.2021. Při nákupu produktů v našem e-shopu v minimální hodnotě 500 Kč (bez dopravy) získáte od nás jako DÁREK NAVÍC dezinfekční gel LINEA SPA ROSE 80 ml s příjemnou květinovou vůní vzácné damašské růže.

Tento dezinfekční gel na ruce LINEA SPA ROSE je v malém praktickém balení. Je vhodný na rychlou a efektivní dezinfekci rukou kdekoliv mimo domov. Gel poskytuje dlouhotrvající čistotu. Obsahuje vodu z vzácné damašské růže, která mu dodává příjemnou květinovou vůni. Gel se rychle vstřebává, pokožku nevysušuje a zanechává ji hydratovanou a vláčnou. Tento produkt můžete také běžně zakoupit v našem e-shopu.

Pečujte o svoji pokožku a doplňujte minerály díky našim produktům s přírodní termální vodou z lázní Velké Losiny a sírou.
K těm nejprodávanějším výrobkům v únoru patří:

Sirné mýdlo THERMELOVE s obsahem 6% síry
Šampon proti lupům THERMELOVE s obsahem 1% síry
Sůl z mrtvého moře THERMELOVE
Gel na akné THERMELOVE v s obsahem 2% síry

Dopřejte si kousek lázní u Vás doma.

Team Love Spa