Domů / Novinky / AKCE: Dezinfekční gel za 139 Kč

AKCE: Dezinfekční gel za 139 Kč

AKCE: Dezinfekční gel za 139 Kč - Lovespa    V těchto dnech je velmi důležité chránit své zdraví. V souvislosti s rostoucím počtem Covid-19 případů jsme se rozhodli slevnit náš dezinfekční gel LINEA SPA ROSE 500ml na 139 Kč. Tento gel krásně voní, nevysušuje ruce a navíc zanechává pokožku krásně jemnou.

Dezinfekční gel Linea Spa Rose 500ml - nyní v akci za 139 Kč

Tato akce platí do 30.11.2021 nebo do vyprodání zásob.

 

Dezinfekční gely LINEA SPA ROSE jsou oblíbené především pro svoji příjemnou květinovou vůni vzácné damašské růže.

Dezinfekční gel na ruce LINEA SPA ROSE 500ml  je v praktickém balení s pumpičkou. Je vhodný na rychlou a efektivní dezinfekci rukou v domácnosti či na pracovišti. Gel poskytuje dlouhotrvající čistotu. Obsahuje vodu z vzácné damašské růže, která mu dodává příjemnou květinovou vůni. Gel se rychle vstřebává, pokožku nevysušuje a zanechává ji hydratovanou a vláčnou.

Tento produkt můžete zakoupit také v malém balení LINEA SPA ROSE 80ml, které je vhodné mít u sebe kdekoliv mimo domov. Tento malý gel dlouhodobě nabízíme za 49 Kč.

Doporučujeme Vám v tomto období také pravidelně používat sirné mýdlo THERMELOVE, které má díky obsahu termální vody a 6% síry výrazný antiseptický a antibakteriální účinek a má velmi příznivý vliv na pokožku.

Hodně zdraví Vám přeje

Team Love Spa