Domů / Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

(5)

Přemýšlíte, ćím udělat radost k narozeninám? Nevíte si rady s dárky na Vánoce? Darujte svým blízkým zdraví z moravských lázní! Naše dárkové balíčky jsou sestaveny z nejprodávanějších a nejoblíbenějších produktů, které potěší všechny věkové kategorie. Relaxační a rozmazlovací balíčky vytvoří v každé koupelně opravdové voňavé domácí lázně a sirné balíčky nabízí účinné produkty na péči o problematickou pokožku.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Regenerační dárkový balíček SINOVA Regenerační dárkový balíček SINOVA Kód: 00067
Připraveno k odeslání
Dva nejoblíbenější sirné produkty v jednom balení. Artrosin je díky svému unikátnímu složení vhodný na bolavé klouby a namožené svaly, regenerační šampon vyživuje a zklidňuje pokožku hlavy. Skvělý dárek nejen pro všechny aktivní jedince.
339 Kč
Zobrazit
Sirný dárkový balíček  SINOVA Sirný dárkový balíček SINOVA Kód: 00068
Připraveno k odeslání
Sirné léčivé prameny v našich lázních pomáhají pacientům s kožními nemocemi již od 18. století. Darujte kousek zdraví z lázní svým blízkým i vy! Bylinky v sirném šamponu pečují o pokožku hlavy a tymiánový gel hojí projevy akné a navíc krásně voní.
459 Kč
Zobrazit
Sirný dárkový balíček THERMELOVE Sirný dárkový balíček THERMELOVE Kód: 00066
Připraveno k odeslání
Opravdová síla léčivých sirných lázeňských pramenů v jednom balení. Účinné sirné produkty s obsahem termální sirné vody a přidané síry jsou vhodné k hygienické péči o pokožku postiženou nejrůznějšími kožními problémy jako jsou akné, ekzémy nebo lupénka.
449 Kč
Zobrazit
Lázeňský dárkový balíček THERMELOVE Lázeňský dárkový balíček THERMELOVE Kód: 00064
Připraveno k odeslání
Dopřejte svým blízkým kousek zdraví z moravských lázní. Balíček obsahuje zklidňující šampon a tělové mléko THERMELOVE. Oba produkty obsahují termální sirnou vodu z lázní Velké Losiny a unikátní komplex bylin a jsou určeny pro denní šetrnou péči o pokožku.
409 Kč
Zobrazit
Rozmazlovací dárkový balíček THERMELOVE Rozmazlovací dárkový balíček THERMELOVE Kód: 00065
Připraveno k odeslání
Nejvoňavější ze všech voňavých dárků. Tělové mléko s panthenolem a levandulí, levandulová koupelová sůl a měsíčkové mýdlo vytvoří z běžné koupelny ty pravé domácí lázně. Potěšte své blízké a darujte jim kousek zdraví z našich lázní.
459 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena