Domů / Novinky / Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Lovespa    Obdarujte našimi dárkovými poukazy své blízké. Darujete tím nejen zdraví z českých lázní, ale také možnost vybrat si konkrétní produkt z naší nabídky. Poukazy odesíláme ihned po zakoupení na vámi zvolený email, nemusíte se tak bát, že vám jej kurýr nebo pošťák nestihne v termínu doručit domů. Poukazy nabízíme v několika variantách, takže si určitě vyberete!

Vánoce se blíží a vy si lámete hlavu, čím obdarovat své blízké? Lázeňská kosmetika s dlouholetou tradicí je nejlepší volbou pro celou rodinu, ale může být těžké vybrat konkrétní produkt. Využijte proto naše dárkové poukazy, díky kterým si obdarovaný vybere z našich produktů dle libosti. Poukaz vám ihned po nákupu zašleme na e-mail, proto jsou vhodným dárkem na poslední chvíli!

 

Vybrat si můžete poukazy ve 3 hodnotách:

                      

Jak poukazy zakoupit? 

Dárkový poukaz jednoduše zakoupíte v našem eshopu. Pro výběr využijte přímo obrázku výše. (Pokud požadujete okamžité dodání voucheru, je potřeba jej zaplatit ePlatbou. Při klasickém převodu na účet čekáme na potvrzení o připsání platby na účet 1-2 dny.) Po přijetí platby Vám poukaz zašleme na e-mail a vy si jej můžete vytisknout nebo přeposlat obdarovanému.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo v případě, že máte zájem o vyšší částku na poukazu než nabízíme, kontaktujte nás prosím na emailu: sales@lovespa.cz

 

Následný nákup s poukazem:

Každý poukaz má svůj unikátní kód, který nakupující zadá během objednávkového procesu v našem eshopu. Částka, která je uvedená na poukazu mu bude automaticky odečtena při nákupu. (Je potřeba uskutečnit objednávku ve výši částky uvedené na poukazu, nebo vyšší.)

Platnost poukazu je vždy uvedena na poukazu a je 3 měsíce od data zakoupení poukazu.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel. 601 121 880 nebo e-mailu: sales@lovespa.cz