Domů /

Dárkový poukaz na nákup kosmetiky v eshopu


Žádné hodnocení.
Chcete obdarovat své blízké některým z našich výrobků, ale nejste si jisti, který je ta správná volba? Darujte poukaz a máte po starostech. Poukaz je ideálním dárkem na poslední chvíli, vyberte si ten svůj během pár minut a my Vám ho zašleme na email!
Produkt již není v prodeji
Dárkový poukaz na nákup kosmetiky v eshopu

Dárkový poukaz je tím pravým dárkem v případě, že si nejste jisti, který produkt je pro obdarovaného ten nejvhodnější. Díky poukazu si mohou vaši blízcí vybrat přesně to pravé z našich výrobků. Můžete jej navíc zakoupit i na poslední chvíli. Poukazy na nákup kosmetiky totiž posíláme ihned po zakoupení na email, který zadáte při nákupu. Následně si jej vytisknete nebo přepošlete obdarovanému. Odpadne vám tím starost o to, kdy a zda vám stihne kurýr či pošťák přivézt dárek domů.

 

Jak poukaz zakoupit? 

Dárkový poukaz jednoduše zakoupíte v našem eshopu. (Pokud požadujete okamžité dodání voucheru, je potřeba jej zaplatit ePlatbou. Při klasickém převodu na účet čekáme na potvrzení o připsání platby na účet 1-2 dny.) Po přijetí platby Vám poukaz zašleme na e-mail a vy si jej můžete vytisknout nebo přeposlat obdarovanému.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo v případě, že máte zájem o vyšší částku na poukazu než nabízíme, kontaktujte nás prosím na emailu: sales@lovespa.cz

 

Nákup s poukazem

Každý poukaz má svůj unikátní kód, který nakupující zadá během objednávkového procesu v našem eshopu. Částka, která je uvedená na poukazu mu bude automaticky odečtena při nákupu. (Je potřeba uskutečnit objednávku ve výši částky uvedené na poukazu, nebo vyšší.)

Platnost poukazu je vždy uvedena na poukazu a je 3 měsíce od data zakoupení poukazu.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.