Home / SKIN CARE / Cleansing lotions

Termální voda THERMELOVE, 50ml


No ratings. Best seller
Unikátní sirná termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk k léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
Manufacturer: THERMELOVETHERMELOVE
Availability: Ready for shipping
99 Kč , plus Shipping
 
Termální voda THERMELOVE, 50ml

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny přispívá k péči o normální i problematickou pleť a je vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné, plísní a nejrůznějších chronických kožních problémů. Termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži a napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku. Voda se aplikuje rozprašovačem několikrát denně na postižená místa a nechá se volně zaschnout, je vhodná i pro děti od narození.

Termální voda je pouze na vnější použití. Skladujte v suchu a temnu do 30°C.

 

Složení sirné termální vody THERMELOVE

Složení: Termální voda z léčivého pramene lázní Velké Losiny, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Termální voda z přírodního léčivého zdroje lázní Velké Losiny se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Jde o minerální, slabě mineralizovanou, sirnou, silně alkalickou vodu, uhličitano-sodného typu se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny křemičité, termální teplou, hypotonickou. Obsahuje množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C.

Výtah z analýzy zdroje BJ 211 Žerotín č. RL 150-15: 

Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se vyžívá ve formě koupelí také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Unikátní sirný pramen se utváří v hloubce více než 1 km pod povrchem země v prostředí krystalických hornin masivu Hrubého Jeseníku. Vyvěrá na povrch v lázních Velké Losiny o teplotě 36°C a je považován za nejbohatší zdroj sirné vody v České republice. Blahodárné účinky místních sirných vod na lidské zdraví jsou v těchto lázních známy již více než 450 let.

 

Výhody 50ml balení termální vody

Díky balení v 50ml lahvičkách se termální voda THERMELOVE pohodlně vejde do každé kabelky a kosmetické taštičky. Lze ji mít neustále u sebe a pleť osvěžit kdykoliv je potřeba.

 

Osvěžení v klimatizovaných místnostech

Termální voda v rozprašovači osvěžuje pleť v klimatizovaných místnostech, při dlouhých cestách v dopravních prostředcích nebo v parných letních dnech. Své uplatnění najde i v chladnějších obdobích, kdy střídání mrazivých venkovních teplot a vytopených vnitřních prostor výrazně vysušuje pleť. Termální voda pokožce dodává potřebnou hydrataci a minerály.

 

Have you seen ... ?
Peat cleansing water SFAGNUM, 100 ml Peat cleansing water SFAGNUM, 100 ml Art.No.: 00046
Ready for shipping
The complex of active substances and peat extract improves the appearance of the skin and acts as a disinfectant. It is ideal for cleansing the skin that adds moisture and vitality. It does not contain alcohol and is also suitable for sensitive skin.
189 Kč
more Info
Customer who bought this product also bought:
Thyme acne gel with sulphur THERMELOVE, 100ml Thyme acne gel with sulphur THERMELOVE, 100ml Art.No.: 00007 Best seller
Ready for shipping
Gentle skin gel with sulphur thermal water and thyme essential oils for supportive care of skin suffering by acne, psoriasis and eczema. Natural essential oils and soft gel moisturize the skin, so it does not stay dry and irritated.
199 Kč
more Info
Herbal oleogel Artrosin SINOVA,100ml Herbal oleogel Artrosin SINOVA,100ml Art.No.: 00019
Ready for shipping
Oleogel Artrosin is a massage emulsion designed for home use to hydrate and massage the body. It contains natural sulphur water from healing springs and herbal extracts. It is suitable for skin care in the area of ​​muscles, joints and varicose veins.
129 Kč
more Info
Art.No.: 00078
Ready for shipping
159 Kč
more Info
Sulphur soap with sage extract THERMELOVE, 100g Sulphur soap with sage extract THERMELOVE, 100g Art.No.: 00029 Best seller
Ready for shipping
Natural sulphuric soap contains thermal water, geranium and avocado oil and sage oil. Thanks to the natural mineral water content, it has a significant antibacterial effect and is suitable for the care of skin with acne, psoriasis and various eczema.
13 %
Reduced from 149 Kč (Our normal price.)
now only 129 Kč
more Info
Art.No.: 00001
Ready for shipping
329 Kč
more Info
Write Product Review
No review available for this item.