Domů / PLEŤ & TĚLO / Pleťové a tělové krémy

Pleťové a tělové krémy

(2)

Tělové a obličejové krémy patří do základní péče o pokožku. Obzvlášť ti, kteří mají pokožku citlivou či problematickou, by měli volit velmi pečlivě. Naše krémy jsou díky vysokému obsahu minerální vody bohaté na minerály, jsou doplněny bylinnými extrakty a dalšími aktivními látkami, které blahodárně působí na pokožku. Krémy pleť nejen hydratují, ale také vyživují.  Krém se sírou THERMELOVE obsahuje 3% síry a unikátní kombinace ingrediencí napomáhá udržovat přirozenou hydrataci a rovnováhu pokožky. Osvědčuje se hlavně v péči o pokožku se sklonem k akné, lupénce, ekzémům a jiným kožním problémům. Regenerační krém THERMELOVE je obohacen o výtažky z papáji a mořských řas. Zvláčňuje, zpevňuje a viditelně podporuje hydrataci a regeneraci pokožky.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Krém se sírou THERMELOVE, 200ml Krém se sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00006_1 3% síry NOVÝ DESIGN
Připraveno k odeslání
Zklidňující péče o problematickou pokožku. Sirný krém obsahuje termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a 3% síry. Zklidňuje a hydratuje, pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pokožky.
399 Kč
Zobrazit
Regenerační krém THERMELOVE, 50ml Regenerační krém THERMELOVE, 50ml Kód: 00009_1
Připraveno k odeslání
Jemný regenerační krém se sirnou termální vodou z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je mandlový olej a výtažky z papáji a mořských řas viditelně podporují hydrataci a regeneraci pokožky.
399 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena