Domů / VLASY

Šampony na lupy a problémy s pokožkou hlavy

(2)

Volba správného šamponu je velmi důležitá, obzvlášť při problémech s pokožkou hlavy. Mnoho lidí trápí problémy s pokožkou hlavy jako je např. šupící se a svědící pokožka, lupy nebo nejrůznější vyrážky a ekzémy v vlasech. Naše šampony šetrně myjí vlasy a napomáhají zklidňovat podrážděnou pokožku. Šampony s obsahem sirné minerální vody, síry a bylin jsou ideální volbou na tyto problémy. Síra upravuje sekreci mazu a přírodní oleje a byliny napomáhají pokožku zklidnit a hydratovat, panthenol napomáhá problematickou pokožku regenerovat. Šampony se osvědčují v péči o problematickou pokožku hlavy a sirný šampoon THERMELOVE byl vyvinutý speciálně proti lupům.  Šampony jsou dermatologicky testované.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
299 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011_1
Připraveno k odeslání
Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek či urea mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
299 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena