Domů / Novinky / Jarní manuál péče o pleť

Jarní manuál péče o pleť

Jarní manuál péče o pleť - Lovespa    Každoroční rychlý přechod ze zimy do jara může být pro lidský organismus vyčerpávající. A platí to i pro pleť, právě teď ji totiž nejvíc trápí dehydratace, nedostatek živin a unavený vzhled. Na jaře potřebuje pokožka zvýšenou péči. Po zimě jí chybí vláha a je potřeba ji připravit na opalovací sezonu. Jak ji probrat ze zimního spánku a navrátit jí svěží mladistvý vzhled Vám poradíme v našich jarních tipech.

 

Vyřešte akutní problémy po zimě

Pleť bývá po zimě unavená a vysušená působením mrazů a přechodů ze zimy do vytopených prostor. Je proto důležité pokožku vhodně hydratovat a dodat jí potřebné minerály a vitamíny. Zárukou dobře hydratované a vyživené pleti je termální voda. V České republice máme to štěstí, že tento unikátní dar přírody tryská ze země v léčivých pramenech lázní Velké Losiny a díky tomu je voda využívána v lázeňské kosmetice THERMELOVE. V nabídce nalezete pleťové krémy, oleogely, pleťová mléka, mýdla i šampony. Další z variant využití minerální vody je osvěžovač pleti SFAGNUM, který najde své uplatnění také v teplejších měsících roku pro rychlé osvěžení nebo zklidnění alergické a spálené pokožky.

 

 

Vylepšete pravidelnou denní péči

Každý z nás používá produkty, které jeho pleti co nejvíce vyhovují a zásadní změna proto často nebývá potřeba. Pleť by si ale v aktuálním období zasloužila o kapku více péče. Mezi takové bonusy můžeme zařadit jemný peeling jednou až dvakrát do týdne doplněný pleťovou maskou. Z našich produktů můžete vyzkoušet černý jíl na pleťové masky a peelingy, nebo rašelinovou či jílovou pleťovou masku. Všechny produkty obsahují pouze přírodní rašeliny a jíly bohaté na minerální látky a huminové kyseliny, které se snadno absorbují do pokožky. Jejich působením dosáhneme výrazného vyčištění, detoxikace a prokrvení pokožky a navrátíme jí pružnost a mladistvý vzhled.

 

 

Pleť čistěte svědomitě

Každý profesionál zabývající se kvalitou pleti Vám dosvědčí, že můžete používat sebelepší a dražší krém, ale bez kvalitně vyčištěné pleti je Vám stejně k ničemu. Čištění je krok, který pokožce umožní dýchat a přijímat účinné látky z krémů a připraví ji na líčení. Obecně platí, že lidé se sušší pokožkou by k čištění měli používat produkty krémové konzistence – například pleťová a tělová mléka THERMELOVE s obsahem termální vody. Naopak pro osoby se smíšenou a mastnější pletí jsou vhodnější pleťové vody nebo mýdla s obsahem přírodních silic a olejů. Výrobky THERMELOVE navíc neobsahují syntetické parfémy ani alkohol, které by mohly citlivou pleť podráždit. Jsou proto vhodné pro péči o pokožku postiženou nejrůznějšími kožními probpémy (akné, lupénka, ekzémy apod.)

 

 

Hydratujte, hydratujte, hydratujte

Tak jako je pro tělo důležitý přísun tekutin, je pro pleť nezbytná hydratace. Normální, smíšenou a především podrážděnou pokožku trpící kožními problémy je proto pravidelně promazávat kvalitními přípravky. Vhodné jsou krémy, pleťová mléka či oleogely obohacené o minerální látky a kvalitní přírodní oleje. Veškeré přípravky naleznete v sortimentu kosmetické řady THERMELOVE. V případě péče o pokožku postiženou výraznějšími kožními problémy, lze využít THERMELOVE se sírou, jejíž přípravky jsou obohaceny o koloidní síru, která příznivě působí na ložiska lupénky, ekzémů a dalších kožních nemocí.

 

Přejeme Vám krásné prožití slunného jara!

 

Team Love Spa