Domů / Novinky / Je důležité používat kvalitní mýdlo

Je důležité používat kvalitní mýdlo

Je důležité používat kvalitní mýdlo - Lovespa    Také si nyní stále myjete ruce a používáte různé dezinfekce? K častému mytí rukou je důležité ale používat kvalitní mýdla. Obzvlášť u lidí, kteří mají problematickou či citlivou kůži se může snadno objevit podráždění pokožky, proto je velmi důležité sáhnout v této době po kvalitních mýdlech či dezinfekcích.

Nejen rouška, ale i kvalitní mýdlo a dezinfekce by měla patřit k základnímu vybavení, jak přečkat toto složité období ve zdraví. Časté mytí rukou a různé dezinfekce obzvláště u osob s problematickou pokožkou může způsobit jejich vysušení či podráždění. Doporučujeme Vám proto volit pro časté mytí vždy kvalitní přírodní mýdla.

Naše mýdla jsou ručně vyráběná a díky metodě zastudena si uchovávají všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v přírodních olejích a bylinných extraktech. Vyživují pokožku a nevysušují ji.

Přírodní sirná mýdla THERMELOVE® a SINOVA® obsahují navíc také 6% síry, která má desinfekční účinky. Mýdlo je proto velmi vhodné také nyní, kdy si často myjeme a desifikujeme ruce. Mýdlo obsahuje unikátní kombinaci sirné termální vody, síry a léčivých bylin (gerániový a avokádový olej, šalvějové silice). 

Přírodní sirná mýdla mají mnohostranné využití. Jsou vhodná na řešení jakýchkoliv kožních problémů, na problematickou a mastnou pleť s projevy akné, nejrůznější ekzémy či při výskytu kožních plísní. Síra má výrazný antibakteriální účinek, snižuje svědivé projevy kožních obtíží a zklidňuje pokožku. Mýdlo je také rychlým a efektivním řešením při výskytu kožních plísní na nohách. Mýdlo je vhodné jak pro dospělou, tak i dětskou pokožku.

Můžeme Vám také doporučit naše dezinfekční gely na ruce s příjemnou květinovou vůní damašské růže - LINEA SPA ROSE.  Gel se rychle vstřebává, pokožku nevysušuje a zanechává ji hydratovanou a vláčnou.

Přejeme Vám především hodně zdraví v této náročné době.