Domů / Novinky / Jste připraveni na jaro?

Jste připraveni na jaro?

Jste připraveni na jaro?  - Lovespa    Na jaře potřebuje pokožka zvýšenou péči. Právě teď ji nejvíce trápí dehydratace, nedostatek živin a unavený vzhled. Každoroční rychlý přechod ze zimy do jara může být pro lidský organismus vyčerpávající a platí to i pro pleť.

Pokožce po zimě chybí především vláha a je potřeba ji dobře připravit na příliv prvních slunečních paprsků. Jak ji probrat ze zimního spánku a navrátit jí svěží mladistvý vzhled, to Vám poradíme v našich jarních tipech.

 

Vyřešte akutní kožní problémy po zimě

Pleť bývá po zimě unavená a vysušená působením mrazů a přechodů ze zimy do vytopených prostor. Je proto důležité pokožku vhodně hydratovat a dodat jí potřebné minerály. Zárukou dobře hydratované a vyživené pleti je termální voda. Tento unikátní dar přírody tryská ze země v lázních Velké Losiny a tato sirná termální voda je využívána také v lázeňské kosmetice THERMELOVE. Termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou pokožku, napomáhá ke zmírnění svědění, přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku.


Pleť čistěte svědomitě

Každý profesionál zabývající se kvalitou pleti Vám dosvědčí, že můžete používat sebelepší a dražší krém, ale bez kvalitně vyčištěné pleti je Vám stejně k ničemu. Čištění je krok, který pokožce umožní dýchat a přijímat účinné látky z krémů a připraví ji na líčení. Obecně platí, že lidé se sušší pokožkou by k čištění měli používat produkty krémové konzistence – například pleťová a tělové mléka THERMELOVE s obsahem termální vody. Naopak pro osoby se smíšenou a mastnější pletí jsou vhodnější pleťové vody nebo mýdla s obsahem přírodních silic a olejů. Výrobky THERMELOVE ® navíc neobsahují syntetické parfémy ani alkohol, které by mohly citlivou pleť podráždit. Jsou proto vhodné pro péči o pokožku postiženou nejrůznějšími kožními problémy (akné, lupénka, ekzémy apod.).


Hydratujte, hydratujte, hydratujte

Tak jako je pro tělo důležitý přísun tekutin, je pro pleť nezbytná hydratace. Normální, smíšenou a především podrážděnou problematickou pokožku trpící kožními problémy je proto důležité pravidelně promazávat kvalitními přípravky. Vhodné jsou krémy či pleťová mléka obohacená o aktivní složky a kvalitní přírodní oleje. Veškeré přípravky naleznete v sortimentu kosmetické řady THERMELOVE ® . V případě péče o pokožku postiženou výraznějšími kožními problémy lze využít THERMELOVE se sírou, jejíž přípravky jsou obohaceny o koloidní síru, která příznivě působí na ložiska lupénky, ekzémů a dalších kožních nemocí.

Věříme, že si každý z Vás v nabídce dermokosmetiky THERMELOVE ® najde vhodný „jarní produkt“ pro svoji pleť a pokožku, ať už to je termální voda, krémy, mléka, mýdla, soli nebo šampony.


Přejeme Vám krásné prožití slunného jara!


Team Love Spa