Domů / Novinky / Korunka pomáhá

Korunka pomáhá

Korunka pomáhá - Lovespa    Chcete udělat dobrý skutek? Kupte si některý z charitativních dárkových předmětů neziskové organizace KORUNKA POMÁHÁ a udělejte radost sobě něbo svým blízkým. Rádi bychom i my pomohli charitativní oganizaci Korunka s možností prodeje jejích předmětů na našem e-shopu.

Charitativní dárkové předměty

Charitativní projekty a charitativní předměty neziskové oganizace KORUNKA POMÁHÁ směřují především na pomoc nemocným a handicapovaným dětem ve Zlínském a Olomouckém kraji. Každým rokem se KORUNCE podaří vybrat pro charitativní účely nezanedbatelnou částku, která je následně rozdělována podle přísných pravidel, především malým dětem nebo organizacím, které se o ně starají. Peníze směřují v rámci daných regionů k dětem v dětských odděleních nemocnic, ústavech pro handicapované děti, kojeneckých ústavech, v ústavech sociální péče a dětských domovech a stacionářích.

Také naše společnost LOVE SPA již od svého vzniku podporuje tuto neziskovou organizaci. Jsme rádi, že můžeme přispívat na dobrou věc a vykouzlit úsměv na dětské tváři.

Pokud chcete i vy udělat v adventním čase dobrý skutek, můžete si zakoupit v našem e-shopu některý z charitativních předmětů nebo přispět přímo na KORUNKU i sami. Nezáleží na tom, jak velkými finančními prostředky přispějete. I malá částka může udělat velkou radost a pomoci.

Více informací o charitativní organizaci KORUNKA POMÁHÁ.

Děkujeme. Společně pomáháme.

Team Love Spa