Domů / Péče o pokožku / Pleťové krémy

Krém na tělo i obličej se sírou SINOVA, 200 ml


1241 hodnocení Doprodej
Jemný krém obsahuje sirnou vodu z léčivých pramenů, 3% síry, ureu a gerániový olej - výtažek ze vzácné pelargonie Pelargonium graveolens. Osvědčuje se v následné kosmetické péči o kůži osob s projevy lupénky, akné a atopického ekzému.
Značka: SINOVASINOVA
Dostupnost: Připraveno k odeslání
379 Kč , plus doprava
 
Krém na tělo i obličej se sírou SINOVA, 200 ml

Vzhledem ke speciální kombinaci přírodních látek je vhodný k následné hygienické péči o pokožku u osob se sklonem k lupénce, atopickém ekzému a lupovitosti. Používá se běžným způsobem podle potřeby i několikrát denně. Lze použít na tělo i obličej.

 

Složení

Sirnatá minerální voda z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves - řadí se mezi nejkvalitnější sirné minerální vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo a také velký obsah sirných sloučenin. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. V Ostrožské Nové Vsi se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při artritidě, infekcích a nejrůznějších onemocněních kůže.

Gerániový olej - ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium graveolens dokáže podpořit oběhový a lymfatický systém a tím zajistit pleti jak lepší výživu, tak i rychlejší odvod odpadních látek. Esenciální olej z geránie je jeden z nejlepších olejů na uvolnění nervového napětí. Dokáže uvolnit a zároveň povzbudit.

Urea - má výborné hydratační účinky, dezinfikuje a zvláčňuje kůži. Obnovuje pružnost tvrdé a šupinaté pokožky a má proto nezastupitelný význam při ošetření atopického ekzému a jiných kožních onemocnění. 

Výrobek je dermatologicky testovaný, neobsahuje živočišné produkty, konzervanty typu parabenů a není parfémován syntetickými parfémy. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi. Testováno pouze na lidech.

Specifikace
Váha 0.22 kg
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:29 Datum: 24.05.2021
Výrobky SINOVA jsou super
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:29 Datum: 24.05.2021
Výrobky SINOVA jsou super
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 14:16 Datum: 16.04.2021
perfektní
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 14:16 Datum: 16.04.2021
perfektní
Lenka hodnotil: Čas: 11:17 Datum: 14.04.2018
Můžu jen vřele doporučit i na atopický ekzém.