Domů / Novinky / Nové produkty THERMELOVE

Nové produkty THERMELOVE

Nové produkty THERMELOVE - Lovespa    Neustále se snažíme držet krok s aktuálními kosmetickými trendy a moderními technologiemi. Inovovali jsme naše produkty z kosmetické řady THERMELOVE a přinášíme Vám unikátní českou lázeňskou kosmetiku s obsahem přírodní termální vody z českých lázní, tradičních bylin a moderních aktivních složek.

Jsme moc rádi, že po dlouhém období vývoje vám můžeme představit naši novou kosmetickou řadu THERMELOVE.  Tyto nové produkty jsou založeny na vysokém obsahu přírodní léčivé sirné termální vody z lázní Velké Losiny. Jsou obohaceny o tradiční bylinné výtažky z rostlin jako je tea tree oil, levandule, geránium a přidali jsme do receptur také moderní aktivní složky, např. kyselinu hyaluronovu či panthenol, které napomáhají péči o pleť a její regenerači. Do některých produktů je pro lepší účinnost na mastnou a problematickou pleť přidána také koloidní síra. Produkty byli vyvinuty ve spolupráci s dermatology z lázní Ostrožská Nová Ves a lázní Velké Losiny, kde sirné prameny využívají k lázeňské léčbě a kde mají s péčí o pleť a také s léčbou kožních problémů bohaté zkušenosti.

Novinky v sortimentu THERMELOVE

Níže uvedené produkty THERMELOVE s termální vodou jsou vhodné k běžné denní péči o pleť.
Produkty obohacené o síru jsou vhodné k péči o pokožku se sklonem k akné, ekzémům, lupénce a jiným kožním problémům.


 

  • Šampon se sírou proti lupům - Šampon obsahuje sirnou termální vodu a 1% síry. Unikátní kombinace použitých ingrediencí omezuje tvorbu lupů, šampon regeneruje a zklidňuje pokožku.
  • Zklidňující šampon s tea tree oil - Šampon obsahuje sirnou termální vodu. Kombinace použitých ingrediencí má zklidňující účinky na pokožku hlavy a udržuje ji ve zdravé rovnováze.
  • Gel na akné se sírou - Gel obsahuje sirnou termální vodu a 2% síry. Má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění.
  • Krém se sírou - Krém obsahuje sirnou termální vodu a 3% síry. Napomáhá udržovat přirozenou hydrataci a rovnováhu pokožky, obnovuje Natural Moisturising Factor.
  • Regenerační krém - Krém obsahuje sirnou termální vodu, mandlový olej a výtažky z papáji a mořských řas. Viditelně podporuje hydrataci a regeneraci pokožky.
  • Tělové mléko s panthenolem a sírou - Tělové mléko obsahuje sirnou termální vodu, 3% síry a panthenol, který má zklidňující účinky. Mléko je vhodné také na pokožku s kožními problémy.
  • Hydratační méko s panthenolem - Mléko obsahuje sirnou termální vodu. Panthenol má zklidňující a regenerační účinky na pokožku, kyselina hyaluronová podporuje její hydrataci.

 

 

Pro velkou poptávku a oblíbenost koupelí jsme nově do sortimentu zařadili také nové 100% přírodní koupelové soli, které jsou ideální k péči o pokožku a také celkově k doplnění důležitých minerálů do těla. Můžete si koupelemi zpříjemnit sychravé dny či se zahřát v zimním období. Udělejte si radost a dopřejte si koupel jako v lázních.

  • Sůl z mrtvého moře - Sůl z mrtvého moře obsahuje mimořádně vysoký podíl minerálních látek. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace.
  • Živá magnéziová sůl - Magnéziová sůl obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů. Koupele přinášejí pocit uvolnění, hodí se k péči o problematickou pokožku.


Pro Vaši lepší orientaci v e-shopu jsou nové produkty značeny na obrázcích "NOVÁ RECEPTURA" a v e-shopu jako "NOVINKA". 

 

Dopřejte si kousek lázní u vás doma.

 

Přejeme Vám krásný a klidný adventní čas.

Tým LoveSpa