Domů / Péče o pokožku / Dezinfekce

Dezinfekce

(2)

Dezinfekce na ruce dnes patří k základnímu vybavení každé kabelky, domácnosti či kanceláře, pokud se chcete ochránit před viry a bakteriemi. Je velmi důležité mít čisté ruce, protože právě díky používání dezinfekce na ruce dochází k eliminaci šíření mikroorganismů a chorob v populaci. Jelikož byla  dezinfekce na ruce v posledních několika měsících nedostatkovým zbožím, rozhodli jsme se pro Vás jednu z nich zajistit. Přinášíme Vám kvalitní, hloubkově čistící dezinfekční gel na ruce LINEA SPA ROSE, který dokáže zničit 99,9 % všech bakterií a virů. Dezinfekční gel patří mezi dezinfekcemi k těm nejúčinnějším. Díky jedinečnému složení tento gel pokožku nejen čistí a dezinfikuje, zároveň ji však nevysušuje a zanechává ji hydratovanou, vláčnou a s jemnou květinovou vůní damašské růže.

VÍTE, JAK SPRÁVNĚ DEZINFIKOVAT RUCE?
Dezinfekci nanášejte vždy na suché ruce. Nejprve aplikujte malé množství gelu do dlaně a pořádně jej rozetřete v dlaních. Následně jej rozetřete do všech záhybů na rukou, včetně prstů, mezi prsty a také do oblasti nehtů. Nezapomeňte ani na hřbety rukou. Nechte dezinfekční gel uschnout. Pokožku již následně neoplachujte.

 


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Dezinfekční gel na ruce  500ml Dezinfekční gel na ruce 500ml Kód: 00082 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Hloubkově čistící dezinfekční gel na ruce LINEA SPA ROSE v praktickém balení s pumpičkou, který poskytuje dlouhotrvající čistotu. Ničí 99,9% bakterií a virů. Moderní a inovativní řešení pro rychlou dezinfekci.
42 %
Zlevněno z 239 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 139 Kč
Zobrazit
Dezinfekční gel na ruce  80 ml Dezinfekční gel na ruce 80 ml Kód: 00087
Připraveno k odeslání
Dezinfekční gel na ruce LINEA SPA ROSE v malém praktickém balení. Řešení pro rychlou a efektivní dezinfekci rukou kdekoliv mimo domov. Gel poskytuje dlouhotrvající čistotu. Vůně damašské růže.
17 %
Zlevněno z 59 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 49 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena