Domů / O nás

O nás

Ve spolupráci s předními českými dermatology a výrobci přírodních kosmetických produktů jsme vyvinuli 3 řady kosmetických přípravků pro péči o zdravou i problematickou pokožku. 

Milujeme lázně a věříme v uzdravující sílu přírody. A proto vám nabízíme především naši vlastní lázeňskou kosmetiku z přírodních léčivých zdrojů. Chtěli bychom tak vám a vašemu tělu poskytnout kvalitní výrobky bohaté na minerály a založené na přírodních léčivých zdrojích, aby vaše pokožka byla dobře vyživená a hydratovaná. 

                            

Kosmetické přípravky THERMELOVE® a SINOVA® byly vyvinuty ve spolupráci s dermatology a jsou založeny na minerálních léčebných pramenech z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Tyto prameny jsou poklady z nitra Země, tryskají až z hloubky tisíc metrů a jejich léčivé účinky jsou známy již po staletí. Ne nadarmo je české lázeňství vyhlášené v celé Evropě. Nyní bychom rádi přenesli tyto blahodárné léčivé účinky prostřednictvím naší kosmetiky i na vás.

Složení přípravků bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným propojením vznikl harmonický produkt. Kosmetika THERMELOVE® i SINOVA® v sobě nesou velké množství minerálů z čistých hlubin Země. Prameny obsahují síru, která je velmi důležitá pro detoxikaci organismu a také velké množství minerálů v přirozeném stavu včetně hořčíku, vápníku, sodíku, železa a další přírodní aktivní látky. Přidané přírodní vonné esence, silice a oleje jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci a uvolnění těla ze stresu. Výrobky jsou dermatologicky testované a bez parabenů.

Kosmetika je určena jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i o pokožku problematickou se sklonem k akné, atopickému ekzému a lupénce. Výrobky jsou již několik let na trhu a oblíbili si je především návštěvníci lázní Velké Losiny nebo Ostrožská Nová Ves, kde se léčí kožní onemocnění.

Do naší nabídky postupně zařazujeme také produkty od jiných výrobců, které jsou založeny na přírodních léčivých zdrojích a jsme přesvědčeni o jejich kvalitě a pozitivních účincích na lidské zdraví. Jsou to například rašelinové masky, koupele a zábaly značky SFAGNUM založené na rašelině a jejím pozitivním účinku na celý lidský organismus, o kterém se můžete dočíst v jednom z našich článků. Dalším výrobcem v našem sortimentu je věhlasná VINCENTKA, která by neměla chybět v žádné domácí lékárničce. Nosní spreje a další doplňky stravy zvyšují obranyschopnost organismu a podporují obnovu sliznic u dětí i dospělých.

Více se o kosmetických produktech SINOVA® a THERMELOVE® dozvíte na samostatných produktových webech: www.thermelove.cz a www.sinova.cz 

Jak je uvedeno i v našem sloganu, nyní prostřednictvím nového e-shopu LOVESPA bychom vám také rádi dopřáli:

„Kousek lázní u Vás doma.“

 

Náš tým

 

  MUDr. Kateřina Macháčková - dermatolog

  Ve vývoji kosmetiky Thermelove a Sinova má nezastupitelnou roli, podílí se na vývoji nových produktů a vylepšování těch stávajících. Zajímá Vás něco ohledně naší   kosmetiky nebo nevíte který produkt vybrat pro sebe nebo své blízké? Neváhejte se obrátit na MUDr. Macháčkovou na emailové adrese: doktor@lovespa.cz.  

 V současnosti provozuje v Uherském Hradišti dermatovenerologickou praxi a současně působí také jako dermatolog v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves. V roce   2003 složila atestaci z všeobecné dermatovenerologie. Od roku 2009 vyučuje dermatologii na Akademii profesionální kosmetiky Olgy Knoblochové v Praze, přednáší   a píše pro odbornou i laickou veřejnost, občas ji můžete zaslechnout v ČRo Brno, příležitostně i v České televizi. 

Prakticky od počátku studia jsem věděla, že se chci věnovat dermatovenerologii. Baví mne možnost psát pacientům masti „přímo na tělo“, povídat si s nimi o kožních problémech a hledat, co způsobilo rozvoj jejich kožní nemoci. V neposlední řadě mne naplňuje také estetická část tohoto oboru, kdy může lékař pracovat rukama a spojením anatomických znalostí a estetického vnímání pomoci klientům „retušovat“, co je na kůži trápí.“

 

 Ondřej Černý - sales & marketing

 Máte dotaz ohledně našich výrobků nebo jakékoliv části našeho eshopu? Chybí Vám něco v sortimentu nebo potřebujete poradit s nákupním procesem? Pak se obraťe na Ondřeje na emailové adrese: sales@lovespa.cz

 V současnosti má v Lovespa na starosti hladký provoz eshopu, komunikaci se zákazníky a dodavateli, plánování marketingových strategií, zákaznický servis a v   neposlední řadě také vyhledávání, výběr a uvádění do prodeje nových, exkluzivních výrobků od jiných dodavatelů.

 

"Už během svých prvních pracovních zkušeností jsem začal zjišťovat, že mne baví komunikace s lidmi a těší mne dobrý pocit z toho, že mohu ostatním pomoct. Ve spojení s mou láskou k horám a lokálním produktům se pak jevila jako ideální volba práce v lázeňském odvětví, které využívá místních unikátních zdrojů léčivých pramenů, díky kterým již desetiletí pomáhá pacientům a zákazníkům s kožními problémy. V našem eshopu tak naleznete to nejlepší, co Vám mohou naše lázně i další dodavatelé v tomto oboru nabídnout! "

 

 Andrea Malá - sklad & logistika

 " V samém začátku jsem se podílela na uvedení naší lázeňské kosmetiky na český trh a po odchodu na mateřskou dovolenou jsem nechtěla přijít o kontakt s mými     kolegy a prací. Proto jsem převzala zodpovědnost za logistickou část našeho eshopu. Práce na částečný úvazek mi umožňuje jak denně vyřizovat objednávky našich   zákazníků, tak i péči o mou rozrůstající se rodinu."