Domů / Produkty dle obtíží / Stárnutí kůže

Pleťový krém s gerániovým olejem THERMELOVE, 50ml


1475 hodnocení
Jemný zvláčňující krém pro krásnou a zdravě vypadající pleť obsahuje přírodní termální vodu, gerániový olej a čistě přírodní silice. Lehce se vstřebává a je vhodný pro normální, smíšenou i suchou pleť.
Značka: THERMELOVETHERMELOVE
Dostupnost: Zboží není na skladě
11 %
Zlevněno z 279 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 249 Kč , plus doprava
Pleťový krém s gerániovým olejem THERMELOVE, 50ml

Díky obsahu minerální vody z léčivých pramenů lázní Velké Losiny je vítaným pomocníkem na problematickou pleť s výskytem akné, pleť mastnou a osvědčil se i v péči o pleť s ekzémem a lupénkou. Lze použít na tělo i obličej. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pleti.

 

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku zvítězila v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění „Nejlepší inovativní lázeňský produkt“ za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny, které jsou po staletí známé svými blahodárnými účinky na lidskou pokožku.

Vyzkoušejte ji i vy na vlastní kůži!

www.espainnovationawards.eu

 

Složení

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny - řadí se mezi nejkvalitnější sirné termální vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36*C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Gerániový olej - ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium graveolens dokáže podpořit oběhový a lymfatický systém a tím zajistit pleti jak lepší výživu, tak i rychlejší odvod odpadních látek. Esenciální olej z geránie je jeden z nejlepších olejů na uvolnění nervového napětí. Dokáže uvolnit a zároveň povzbudit.

Výrobek je dermatologicky testovaný, neobsahuje živočišné produkty, konzervanty typu parabenů a není parfémován syntetickými parfémy. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi. Testováno pouze na lidech.

 

Specifikace
Váha 0.14 kg
Délka 3 m
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 13:06 Datum: 18.09.2020
ideální pro stárnoucí pleť 50+
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:39 Datum: 30.01.2020
S kvalitou krému jsem velmi spokojená, dobře se vstřebává, pokožku nemastí a je bez vůně
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 14:45 Datum: 20.05.2019
Mám krém krátce takže zatím jsem spokojená z vůní i roztiratelnosti
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 19:21 Datum: 25.10.2018
Krém mám již po několikáte.
Jarka hodnotil: Čas: 15:04 Datum: 11.12.2017
produkt bude dárkem pro použití na akné, nedokážu zatím vyhodnotit