Domů / PLEŤ & TĚLO / Gely a oleogely

Prohřívací oleogel Celulisin SINOVA, 100 ml


765 hodnocení Doprodej
Oleogel Celulisin se doporučuje k péči o kůži s celulitidou. Synergický účinek více rostlinných složek má očišťující, prohřívací a posilující účinek. Obsahuje vodu ze sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves a je parfémován pouze rostlinnými silicemi.
SINOVA Dodavatel: SINOVA
Produkt již není v prodeji
Prohřívací oleogel Celulisin SINOVA, 100 ml

Doporučuje se k péči o kůži s celulitidou. Možno použít před cvičením nebo následně po námaze k příjemné relaxaci. Synergický účinek více rostlinných složek má očišťující, prohřívací a posilující účinek. Prohřátím svalů dojde k jejich uvolnění a následné úlevě. 

Kosmetická řada Sinova je zvláště doporučována klientům se sklonem ke kožním onemocněním a to zejména atopickému ekzému, akné a lupénce.

Složení

Sirnatá minerální voda z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves - řadí se mezi nejkvalitnější sirné minerální vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo a také velký obsah sirných sloučenin. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. V Ostrožské Nové Vsi se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění.

Kajeput bělavý - olej z této rostliny má antibakteriální účinky, používá se při revmatismu, svalových bolestech, zánětu sedacího nervu, svalovém napětí a bolesti následující po sportovních výkonech. Příjemně hřeje a působí antisepticky.

Skořicovník pravý (skořice) - působí na krevní oběh, zahřívá a prokrvuje. Uvolňuje svalový tonus a urychluje tok tekutin v těle. Používá se na hřejivé obličejové masky a anticelulitydové zábaly. 

Limeta - má antiseptické, antivirové, baktericidní a dezinfekční účinky. Léčí kožní infekce a pozitivně působí při léčbě lupénky, vyrážek, vředů a gangrén. Zabraňuje vzniku tzv. jaterních skvrn. 

Borovice lesní - působí antisepticky a má hojivé a baktericidní účinky. Mírní svalové napětí, bolesti a křeče a pomáhá při revmatismu. 

Citron - má osvěžujíví a zároveň uklidňující účinky. Je dobrým nervovým stimulantem a má antiseptické účinky. Má stahující účinky. 

Rozmarýn lékařský - má čistící schopnosti a podporuje detoxikaci těla. Vhodný pro mastné typy pleti - čistí, zjemňuje a zklidňuje.

Růžová palma (palmarosa) - olej z růžové palmy uklidňuje, tonizuje, osvěžuje a je vhodný pro každý typ pleti. Zmírňuje projevy akné a dermatitidy, reguluje produkci kožního mazu a je vynikající při léčbě jizev, ran a vrásek.

Kafrovník lékařský - výborný proti akné a na pokožku se zvýšenou tvorbou mazu. Příznivě působí na popáleniny.

Výrobek je dermatologicky testovaný, neobsahuje konzervanty typu parabenů a není parfémovaný syntetickými parfémy. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi.

 

 

Specifikace
Váha 0.12 kg
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:29 Datum: 24.05.2021
Na celulitidu opravdu zabírá a zpevńuje kůži
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:29 Datum: 24.05.2021
Na celulitidu opravdu zabírá a zpevńuje kůži
Jarka hodnotil: Čas: 15:00 Datum: 11.12.2017
příjemný pocit po namazání, povolení i stuhlých svalů
dobré mazání