Domů / PLEŤ & TĚLO / Rašelina / Rašelinové zábaly

Rašelinový nosič tepla 15x40cm


Žádné hodnocení.
Rašelinový nosič tepla k opakovanému použití při tepelné terapii. Je doporučen k použití spolu s jednorázovým rašelinovým zábalem, ale je možné ho využít i samostatně k nahřívání kloubů a namožených svalů.
Značka: TORF-ZIEGLERTORF-ZIEGLER
Dostupnost: Připraveno k odeslání
229 Kč , plus doprava
 
Rašelinový nosič tepla 15x40cm

Rašelinový nosič tepla slouží k opakovanému prohřívání jednorázových rašelinových zábalů.

Jeho použití uvolňuje svalové napětí, zlepšuje pohyblivost a lokální prokrvení těla a změkčuje vazivo. Je proto ideálním pomocníkem při artóze, revmatismu, po namáhavých sportovních výkonech nebo při rehabilitacích pooperačních stavů. Léčivá rašelina uvolňuje svaly a zlepšuje prokrvení.

Nosič je možné využít i k nahřátí různých částí těla samostatně bez jednorázových rašelinových zábalů, k prohřívání bolavých kloubů nebo namožených svalů a také k předehřívání těla před masáží.

 

NÁPLŇ:

Nosiče tepla jsou plněny přírodní rašelinovou hmotou ve formě pasty, která po nahřátí udržuje teplo několikanásobně déle než klasické nahřívací termofory plněné vodou. Rašelinový nosič tepla je vyroben z příjemného měkčeného materiálu, který odolává i teplotám kolem 70° C, okraje jsou opatřeny dvojitým svárem, který znemožňuje případný únik hmoty. Speciální povrch zaručuje naprostou čistotu a hygienu.

 

POUŽITÍ:

Použití nosiče tepla s jednorázovým rašelinovým zábalem

  • Rašelinový nosič tepla nahřejte ve vodní lázni nebo prostřednictvím ohřevové vany na teplotu 55° - 65° C. Konstantní teplota vody při ohřevu by neměla překročit 70° C. Doba potřebná k nahřátí nosiče ve vodní lázni je asi 25-50 minut, dle velikosti nosiče.
  • Nahřátý nosič tepla položte na jednorázový rašelinový zábal umístěný propustnou stranou na postižené místo a nechte působit po  dobu 15-20 min (pokud lékař nedoporučí jinak).
  • Nosič tepla postupně prohřívá rašelinový zábal a dále udržuje jeho stálou teplotu po celou dobu aplikace. 

 

Samostatné použití rašelinového nosiče tepla

  • Na tělo položte ručník, vyjměte nosič tepla z vodní lázně a zkontrolujte jeho teplotu. Položte nosič tepla na ručník a nechejte působit 15-20 min (pokud lékař nedoporučí jinak).
  • Nikdy nepokládejte nosič tepla přímo na pokožku, aby nedošlo k popálení.

 

UPOZORNĚNÍ:

Nikdy rašelinový nosič tepla nevařte ve vroucí vodě, neohřívejte v pečící troubě, v mikrovlné troubě, ani na grilu může dojít k jeho poškození.

 

 

 

Specifikace
Váha 0.9 kg
Doplňky a související
Jednorázový rašelinový zábal 15x40cm Jednorázový rašelinový zábal 15x40cm Kód: 00071
Připraveno k odeslání
Jednorázový rašelinový zábal uvolňuje svalové napětí a poskytuje rychlou úlevu při bolestech zad, svalů a kloubů, artóze a revmatických obtížích. Doporučuje se také při kožních problémech. Jedno balení obsahuje 20 kusů.
249 Kč
Zobrazit
Stojí za pozornost
Termální voda THERMELOVE, 100ml Termální voda THERMELOVE, 100ml Kód: 00181
Připraveno k odeslání
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
149 Kč
Zobrazit
Hydratační tělové mléko THERMELOVE,         200ml Hydratační tělové mléko THERMELOVE, 200ml Kód: 00020_1
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje a bambuckého másla. Je obohaceno o panthenol, levandulový olej a kyselinu hyaluronovou.
249 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
169 Kč
Zobrazit
Rašelinová koupel 1l Rašelinová koupel 1l Kód: 00083
Připraveno k odeslání
Přírodní rašelina do koupele. Čistá balneologická rašelina vhodná k přípravě léčivých koupelí. Balneorašelina Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí pocit znovuzrození a očištění.
59 Kč
Zobrazit
Jednorázový rašelinový zábal 30x40cm Jednorázový rašelinový zábal 30x40cm Kód: 00072
Připraveno k odeslání
Jednorázový rašelinový zábal uvolňuje svalové napětí a poskytuje rychlou úlevu při bolestech zad, svalů a kloubů, artóze a revmatických obtížích. Doporučuje se také při kožních problémech. Jedno balení obsahuje 10 kusů.
249 Kč
Zobrazit
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.