Domů / Produkty dle obtíží / Pokožka s projevy ekzémů

Sada na suchou a šupící se pokožku


302 hodnocení Sleva 100 Kč
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou k péči o suchou, šupící se či jinak problematickou pokožku se sklonem k lupénce, atopickému ekzému či jiným kožním problémům. Při zakoupení této sady čtyř produktů ušetříte 100 Kč.
Značka: THERMELOVETHERMELOVE
Produkt již není v prodeji
Sada na suchou a šupící se pokožku

Sada na suchou a šupící se pokožku je vhodná k péči o problematickou pokožku se sklonem k lupénce, ekzémům či jiným kožním problémům, kdy je pokožka náchylná k suchosti, svědění či dochází k jejímu olupování.

 

SADA OBSAHUJE:

 

Tradičním a osvědčeným produktem k očistě suchých či problematických ložisek je sirné mýdlo. Za naprosto klíčové lze považovat u tohoto typu kůže pravidelnou aplikaci promazávacích postředků. Sirné mléko s panthenolem se dobře roztírá a vstřebává, sirný krém je hutnější a doporučujeme tyto produkty dle vlastní potřeby střídat. Pokožku či ložiska je vhodné také několikrát denně postříkat termální vodou.

 

BALENÍ:

Bílá papírová krabička s modrou mašlí.  Fotografie produktů s ingrediencemi je pouze ilustrační.

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

 

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® zvítězila v roce 2019 na konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění "Nejlepší inovativní lázeňský produkt za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny v kosmetice THERMELOVE®. 

 


 

Specifikace
Váha 0.6 kg
Stojí za pozornost
Termální voda THERMELOVE, 100ml Termální voda THERMELOVE, 100ml Kód: 00181
Připraveno k odeslání
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
159 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
189 Kč
Zobrazit
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.