Domů / Výhodné sady

Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy


Žádné hodnocení. Sleva 100 Kč
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou vhodná ke zklidnění pokožky hlavy a k péči o vlasy a vlasovou pokožku u osob s problémy v této oblasti. Zdravá pokožka hlavy je základem pro krásné vlasy.
Značka: THERMELOVETHERMELOVE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
14 %
Zlevněno z 707 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 607 Kč , plus doprava
 
Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy

Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy s termální vodou a sírou je vhodná ke zklidnění pokožky hlavy a řešení různých kožních problémů ve vlasech jako je tvorba lupů či zvýšené maštění vlasů.

 

SADA OBSAHUJE:

 

Unikátní kombinace ingrediencí v šamponech THERMELOVE® udržuje pokožku hlavy v přirozené rovnováze. Zklidňující šampon s tea tree oil, který obsahuje také zinek, ureu a kyselinu mléčnou má zklidňující účinky. Šampon se sírou omezuje tvorbu lupů a je vhodný i k řešení problémů s maštěním vlasů. Termální voda dodává hydrataci a důležité minerály. Doporučujeme ji aplikovat také na vlasy.

 

BALENÍ:

Bílá papírová krabička s modrou mašlí.  Fotografie produktů s ingrediencemi je pouze ilustrační.

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

 

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® zvítězila v roce 2019 na konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění "Nejlepší inovativní lázeňský produkt za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny v kosmetice THERMELOVE®. 

 


 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Stojí za pozornost
Termální voda THERMELOVE, 100ml Termální voda THERMELOVE, 100ml Kód: 00181
Připraveno k odeslání
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
159 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
189 Kč
Zobrazit
Sada na mastnou a problematickou pokožku Sada na mastnou a problematickou pokožku Kód: 111 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou k péči o mastnou a problematickou pokožku se sklonem k akné či jiným kožním problémům. Při zakoupení této sady čtyř produktů ušetříte 100 Kč.
14 %
Zlevněno z 726 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 626 Kč
Zobrazit
Zklidňující sada Zklidňující sada Kód: 113 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou ke zklidnění těla i duše. Sada je vhodná jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i ke zklidnění problematické pokožky. Při zakoupení této sady ušetříte 100 Kč.
12 %
Zlevněno z 846 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 746 Kč
Zobrazit
Sada na suchou a šupící se pokožku Sada na suchou a šupící se pokožku Kód: 112 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou k péči o suchou, šupící se či jinak problematickou pokožku se sklonem k lupénce, atopickému ekzému či jiným kožním problémům. Při zakoupení této sady čtyř produktů ušetříte 100 Kč.
10 %
Zlevněno z 976 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 876 Kč
Zobrazit
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.