Domů / Produkty dle nemocí / Lupénka

Saprox - přírodní bahno proti kožním plísním 500 ml


111 hodnocení
100% přírodní sapropelové bahno nabízí široké spektrum rozpustných bioaktivní složek pozitivně působících proti celé řadě kožních plísní a dermatitid. Jemně čistí kůži a zároveň ji vyživuje a stimuluje. Podporuje regeneraci buněk a metabolické procesy.
Výrobce: SFAGNUMSFAGNUM
Dostupnost: Zboží není na skladě
15 %
Zlevněno z 259 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 219 Kč , plus doprava
 
Saprox - přírodní bahno proti kožním plísním 500 ml

Široké spektrum rozpustných bioaktivních látek obsažené v Saproxu pomáhá ničit plísně a předcházet jejich výskytu. Saprox jemně a efektivně očistí kůži od látek, které na ni mají zhoubný vliv a současně ji dodá veškeré výživné látky stimulující imunitní systém, procesy metabolismu, regeneraci buněk a nervových vláken. Saprox dodává energii a aktivní látky na molekulární úrovni, působí individuálně a komplexně na pokožku každého člověka. 

 
Kosmetické účinky sapropelových bahen:

 1. odstraňují z kůže 95% bakterií, plísní, toxinů a těžkých kovů
 2. zlepšují metabolické a adaptivní funkce
 3. působí antioxydačně, protizánětlivě, regeneračně
 4. mají vliv na stav sítě krevních cévek
 5. zvyšují buněčnou obranyschopnost o 9,8%
 6. regenerují nervová vlákna a kožní buňky
 7. zvyšují elasticitu a hydrataci rohové vrstvy kůže
 8. posilují růst vlasů
 9. zvyšují svěžest a jednorodost pokožky


Doporučujeme proti:

Tinea corporis (končetiny a trup), Tinea pedis (mezi prsty u nohou),Tinea cruris (rozkrok), Tinea unguium (nehty u nohou), Tinea versicolor (barevná plísňová onemocnění), Seborrheic dermatitis (aknetická dermatitida)

 

Složení:

100% sapropelové bahno - vzniklo před cca 10.000 lety díky mikroorganizmům, vyskytujícím se především ve vodních rostlinách ve vlhkém mírném klimatu.

Představte si mikrosvět stovek druhů suchozemských rostlin, vodních rostlin a živých organismů nezamořené planety Země před cca 10.000 lety. Tento mikrosvět prošel následně etapami částečného biochemického rozkladu a pak zůstal pod vodou zachován po celá tisíciletí v prakticky stejné podobě dodnes. Vykazuje ohromnou shodu s lidským tělem. Ani jedna dnes rostoucí rostlina se nemůže srovnávat s bohatým původem sapropelových bahen a spektrem jejich rozpustných bioaktivních látek. Těžko se najde druhá látka, která z jedné strany tak jemně a efektivně očistí kůži od látek, které mají pro ni zhoubný vliv, a současně z druhé strany ji dodá veškeré výživné látky stimulující imunitní systém, procesy metabolismu, regeneraci buněk a nervových vláken!

Sapropely jsou dodavatelé energie a aktivních látek na molekulární úrovni působících individuálně a komplexně na každého člověka. Jejich působení přináší užitek všem systémům lidského organismu, především kůži. Ta je nejvíce postižitelným orgánem těla, na kterou se užívají sapropelová bahna.

 

Návod k použití:

Natřete postižené místo, nechte působit 10 – 15 minut, omyjte teplou vodou a ošetřete některým z hydratačních krémů, pleťových mlék nebo gelů a oleogelů. Používejte do odeznění příznaků. Případné potíže konzultujte se svým dermatologem.
Pouze k zevnímu použití. Před použitím doporučujeme protřepat. 

 

 

Specifikace
Váha 0.6 kg
S tímto zbožím kupují
Prohřívací oleogel Celulisin SINOVA, 100 ml Prohřívací oleogel Celulisin SINOVA, 100 ml Kód: 00018
Připraveno k odeslání
Oleogel Celulisin se doporučuje k péči o kůži s celulitidou. Synergický účinek více rostlinných složek má očišťující, prohřívací a posilující účinek. Obsahuje vodu ze sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves a je parfémován pouze rostlinnými silicemi.
129 Kč
Zobrazit
Meduňková koupelová sůl THERMELOVE, 100g Meduňková koupelová sůl THERMELOVE, 100g Kód: 00016
Připraveno k odeslání
Koupelová sůl s extraktem z meduňky a přírodními éterickými oleji. Už naši předci věděli, že koupel s přísadou meduňky navodí tělu celkovou úlevu, napomáhá při nespavosti a bolestech hlavy i jiných částí těla. Působí blahodárně na celý organismus.
59 Kč
Zobrazit
Osvěžovač pleti ve spreji, 200ml Osvěžovač pleti ve spreji, 200ml Kód: 00056
Zboží není na skladě
Léčivá voda pocházející z pramenů lázní Luhačovice blahodárně působí na pleť díky speciálnímu složení minerálních látek, hydratuje ji, navrací jí pružnost, svěžest a mladistvý vzhled. Ideální pomocník při čištění problematické aknózní  a mastné pleti.
179 Kč
Zobrazit
Levandulové tělové mléko s panthenolem a sírou, 200ml Levandulové tělové mléko s panthenolem a sírou, 200ml Kód: 00021
Připraveno k odeslání
Tělové mléko s panthenolem obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a gerániový olej. Zklidňuje pokožku po opalování a doporučuje se i k běžnému dennímu použití na zdravou i problematickou pokožku.
219 Kč
Zobrazit
Mýdlo se sírou, šalvějí a avokádem THERMELOVE, 100g Mýdlo se sírou, šalvějí a avokádem THERMELOVE, 100g Kód: 00029 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Přírodní sirné mýdlo obsahuje termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu přírodní minerální vody má výrazný antibateriální účinek a tím je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
13 %
Zlevněno z 149 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 129 Kč
Zobrazit
Hodnocení
Jarka hodnotil: Čas: 14:50 Datum: 11.12.2017
Zatím těžko hodnotit. Až po delším používání lze podat výstižnější hodnocení.