Domů / Mýdla

Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g


937 hodnocení
Mýdlo obsahuje vodu ze sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves, 6% síry a gerániový olej. Sirná voda obsažená v mýdle a síra mají antibakteriální účinek a příznivě působí na pokožku s projevy akné, ezkémů či lupénky.
Značka: SINOVASINOVA
Dostupnost: Připraveno k odeslání
149 Kč , plus doprava
 
Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g

Sirné mýdlo aplikujte denně bežným způsobem. Pro zvýšení účinku můžete nechat chvíli působit a pak teprve důkladně opláchnout. Následně doporučujeme pleť ošetřit hydratačním krémem. Mýdlo lze použít na tělo i obličej.

Složení

Sirná minerální voda z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves - řadí se mezi nejkvalitnější sirné minerální vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo a také velký obsah sirných sloučenin. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. V Ostrožské Nové Vsi se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při nejrůznějších onemocněních kůže.

Gerániový olej - ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium graveolens dokáže podpořit oběhový a lymfatický systém a tím zajistit pleti jak lepší výživu, tak i rychlejší odovod odpadních látek. Esenciální olej z geránie je jeden z nejlepších olejů na uvolnění nervového napětí. Dokáže uvolnit a zároveň povzbudit.

 

 

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Délka 4 m
Hodnocení
Lucie hodnotil: Čas: 10:34 Datum: 26.10.2019
Toto mýdýlko pokožku opravdu pročistí, po použití pokožka jemně štípala a začervenala, ale to po chvíli odeznělo. Trochu vysušuje, takže je dobré po použití pokožku namazat krémem. Zároveň kvůli mírnému vysušení určitě doporučuji na akné a mastnější pokožku. Mýdýlko krásně voní po bylinkách a je v něm cítit síra, ale vůně je příjemná.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 17:55 Datum: 24.10.2019
Voní po bylinkách a sírou, doporučila bych spíše na mastnější pleť, protože trochu vysušuje. Na akné a ekzémy má dobré účinky.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 17:16 Datum: 01.09.2019
100% doporučení!
Konečně něco, co zabírá na zánětlivé akné - díky síře
Spokojenost
Trochu vysušuje pleť, ale ne tolik, jako ostatní mýdla
Hlavně, že pomůže na problémy s akné
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 12:28 Datum: 19.08.2019
Produkt můžu jen doporučit, určitě je lepší než mnoho drahých značkových "rádobyproduktů", které mají jen mizivý účinek.
Musím říci, že tak hezkou leť jsem měla naposledy jako dítě. Mám problematickou pleť - mastnou T zónu se sklonem k akné - a po použití mýdla v kombinaci s krémem Sinova mám pleť hladkou, jemnou a vypnutou, takže nemusím používat ani make-up. Jsem s tímt Síra způsobuje oxidaci stříbra - takže lepší při používání sundat stříbrné šperky . Ale nevidím to jako minus produktu, ale naprosto přirozenou chemickou reakci.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 13:46 Datum: 05.04.2019
Zklidňuje kůži
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 08:48 Datum: 31.10.2018
spokojenost