Domů / Produkty dle obtíží / Problémy s pokožkou hlavy

Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA, 200 ml


1430 hodnocení
Účinný sirný šampon s obsahem vody z přírodního léčivého pramene, vlaštovničníkem, bílým jmelím a 1% síry. Je určený k péči o pokožku hlavy poškozenou ekzémy, lupénkou a jinými kožními problémy. Obsažené složky mají protizánětlivé a antiseptické účinky.
Značka: SINOVASINOVA
Dostupnost: Připraveno k odeslání
239 Kč , plus doprava
 
Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA, 200 ml

Jedná se nejsilnější šampon proti kožním nemocem v naší nabídce. Vzhledem k vyššímu obsahu síry (1%) a použité sirné minerální vodě z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves je vhodný k následné hygienické péči o vlasovou pokožku u osob se sklonem k lupénce, atopickému ekzému a lupovitosti. Obsažená síra a jmelí mají protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky, dezinfikují ložiska ekzémů a lupénky a napomáhají jejich hojení.

Šampon doporučujeme aplikovat dvakrát týdně po dobu prvních dvou týdnů stejným zpúsobem jako běžný šampon a poté jednou týdně po dobu následujících dvou týdnů. Dále používat podle individuální potřeby a doplnit péči regeneračním šamponem SINOVA.

 

Složení

Sirnatá minerální voda z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves - řadí se mezi nejkvalitnější sirné minerální vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo a také velký obsah sirných sloučenin. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. V Ostrožské Nové Vsi se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění.

Síra - má nezastupitelný význam při růstu vlasů, nehtů a kůže, napomáhá syntéze kolagenu a tím správné tvorbě buněk a tkání důležitých pro regeneraci. Chrání lidské buňky před působením těžkých kovů, desinfikuje krev a podporuje nezbytné oxidační reakce. Má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky.

Bílé jmelí - napomáhá ke zklidnění pokožky hlavy a omezení tvorby lupů.

Vlaštovičník - hojně se využívá při hojení ran, léčení mykóz a při problémech s bradavicemi.

Urea - má výborné hydratační účinky, dezinfikuje a zvláčňuje kůži. Obnovuje pružnost tvrdé a šupinaté pokožky a má proto nezastupitelný význam při ošetření atopického ekzému a jiných kožních onemocnění. 

Výrobek je dermatologicky testovaný, neobsahuje živočišné produkty, konzervanty typu parabenů a není parfémován syntetickými parfémy. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi. Testováno pouze na lidech.

 

 

 

Specifikace
Váha 0.23 kg
Délka 1 m
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 09:58 Datum: 28.11.2020
nemám
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 12:26 Datum: 18.03.2019
Vlasům přirozeně svědčí, jsou silnější a pružnější.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 10:38 Datum: 12.12.2018
Super.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 16:22 Datum: 27.11.2018
Mám lupenku, hodně lupů a tento přípravek mi bohužel nepomáhá.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 16:17 Datum: 30.04.2018
Zatím nebyl použitý, později určitě sdělím.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 16:17 Datum: 30.04.2018
Zatím nebyl použitý, později určitě sdělím.
Lenka hodnotil: Čas: 11:19 Datum: 14.04.2018
Stejně tak šampón mi ulevil v šupinatění kůže, vřele doporučuji. Příjemně voní
Lenka hodnotil: Čas: 11:19 Datum: 14.04.2018
Stejně tak šampón mi ulevil v šupinatění kůže, vřele doporučuji. Příjemně voní