Domů / Péče o pokožku / Tělová mléka

Tělové mléko s panthenolem a sírou, 200ml


1338 hodnocení Doprodej
Tělové mléko s panthenolem obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a gerániový olej. Zklidňuje pokožku po opalování a doporučuje se i k běžnému dennímu použití na zdravou i problematickou pokožku.
Značka: THERMELOVETHERMELOVE
Produkt již není v prodeji
Tělové mléko s panthenolem a sírou, 200ml

Velmi dobře se roztírá a vstřebává. Lze využít i k odličování a čištění obličeje. Zklidňuje a hydratuje pleť po opalování.Díky obsahu minerální vody z léčivých pramenů lázní Velké Losiny a 3% síry je vítaným pomocníkem na problematickou pleť s výskytem akné, pleť mastnou a osvědčilo se i v péči o pleť s ekzémem a lupénkou. Lze použít na tělo i obličej, podle potřeby i několikrát denně. Je vhodné pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

 

Složení

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny - řadí se mezi nejkvalitnější sirné termální vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36*C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při artritidě, infekcích a nejrůznějších onemocněních kůže.

Gerániový olej - Tento olej ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium graveolens dokáže podpořit oběhový a lymfatický systém a tím zajistit pleti jak lepší výživu, tak i rychlejší odvod odpadních látek. Esenciální olej z geránie je jeden z nejlepších olejů na uvolnění nervového napětí. Dokáže uvolnit a zároveň povzbudit.

Výrobek je dermatologicky testovaný, neobsahuje živočišné produkty, konzervanty typu parabenů a není parfémován syntetickými parfémy. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi. Testováno pouze na lidech.

 

 

Specifikace
Váha 0.23 kg
Délka 4 m
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 11:55 Datum: 22.08.2020
zkouším ho
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:40 Datum: 30.01.2020
Výborné na léto po opalování pro zklidnění pokožky
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 12:52 Datum: 16.01.2020
používáme zatím krátkou dobu
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 17:20 Datum: 01.09.2019
Pomáhá při svědění pokožky např. po sprše
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 11:55 Datum: 18.02.2019
Produkt jsem si koupila poprvé, první dojmy jsou dobré.
Markéta hodnotil: Čas: 15:38 Datum: 22.05.2018
Je trošku cítit po síře.
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 13:17 Datum: 15.05.2018
super
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 16:21 Datum: 12.02.2018
Zatím nejlepší tělové mléko, jaké jsem z české kosmetiky vyzkoušela. Poměr cena výkon perfektní. Síra jde lehce z mléka cítit, ale alespoň víte, že tam je a mě rozhodně funguje na ekzém.
příjemná konzistence výborně hydrauje kůži a vstřebává se nenašla jsem