Domů / Novinky / Únor - měsíc solí

Únor - měsíc solí

Únor - měsíc solí - Lovespa    Koupele mají na naše tělo i duši velmi příznivé účinky, jelikož uvolňují napětí, snižují stres a zvyšují naši imunitu. Letošní únor se nese ve znamení chladného a mrazivého počasí a není nic lepšího, než si dát na zahřátí horkou koupel.

Dopřejte si kousek lázní u Vás doma díky koupelovým solím

Koupelové soli tělo prohřejí, zregenerují a doplní potřebné minerály, které naše tělo v těchto zimních měsících postrádá. Únor je totiž měsícem obnovy a pomyslným koncem zimního období, kdy příroda i lidské tělo regeneruje a potřebuje nabrat nové síly do blížícího se jara. Zkuste k tomu využít naše koupelové soli bohaté na minerály.  Vybírat můžete z následující nabídky.

Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE
Čistě přírodní produkt nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů. Koupel působí blahodárně na pokožku, kterou regeneruje a vyživuje. Výborně se hodí k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je např. lupénka, ekzémy a akné. Je ideální pro celkové uvolnění po sportovních výkonech. Upravuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí.

Sůl z mrtvého moře THERMELOVE
Obsahuje mimořádně vysoký podíl minerálních látek jako je hořčík, vápník, sodík, draslík a pouze 5,5 % objemu tvoří chlorid sodný. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupel v této soli působí příznivě na regeneraci a revitalizaci pokožky, dodává jí minerály a pružnost. Tato sůl přispívá také k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je ekzém, lupénka či akné. Mají příznivý vliv i při problémech s pohybovým aparátem, kloubních obtížích a revmatismu.

Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE
Vysoce minerální, termální, čistě přírodní jodobromová sůl bez přidaných barviv, vůní, emulgátorů a konzervantů. Sůl má pozoruhodné vlastnosti a je charakterizována vysokým obsahem minerálů jako jsou jód, brom, křemík a selen. Sůl má očišťující, prohřívací a posilující účinky. Doporučuje se jako podpůrný terapeutický prostředek při onemocněních kůže, revmatismu, zánětech, stresu, poruchách spánku, bolestech svalů a kloubů a spolu s horkými koupelemi přispívá k posílení imunity. Kromě koupelí se dá také použít formou lokálních obkladů či inhalace.

Relaxační koupelové soli THERMELOVE 
Dáte přednost voňavým relaxačním koupelím? Pak můžete vybírat také z našich malých relaxačních solí s vůní levandule, meduňky, květin nebo zvolit pánskou koupelovou sůl.

Koupelové soli Vám v zimním období dodají tolik potřebné minerály...
Dopřejte si kousek lázní u Vás doma.

Váš tým Love Spa