Domů / Novinky / Uvolněte se a dobijte baterky

Uvolněte se a dobijte baterky

Uvolněte se a dobijte baterky - Lovespa    Koupele mají na naše tělo i duši velmi příznivé účinky. Uvolňují napětí, snižují stres a zvyšují imunitu. V našem sortimentu značky THERMELOVE najdete koupelové soli s vysokým obsahem minerálů a také několik relaxačních koupelových solí s obsahem přírodních esencí a éterických olejů. Uvolněte se, dobijte baterky a doplňte minerály relaxační koupelí.

Koupelové soli THERMELOVE

Naše koupelové soli vám pomohou se příjemně uvolnit, zrelaxovat a doplnit do těla potřebné minerály. Termální jodobromová sůl má významné terapeutické účinky a je vhodná právě k doplnění potřebných minerálů do těla. Relaxační soli s obsahem bylin a esenciálních olejů jsou připraveny podle originálních receptur a sestaveny na základě poznatků o vzájemných účincích léčivých rostlin na lidský organismus. Díky nim si tak můžete během okamžiku vytvořit opravdový „Kousek lázní u Vás doma“ a dopřát si zaslouženou relaxaci. Začněme ale pěkně po pořádku. Kde se sůl vzala a jak působí na lidský organismus?

Původ a výskyt soli

Nejstarší těžba soli je doložena z Číny z třetího tisíciletí před n.l. V přírodě se vyskytuje buď jako roztok v mořské vodě nebo v tuhém skupenství, kdy tvoří mohutná podzemní, dokonale zakonzervovaná ložiska kamenných krystalů. Rozlišujeme tak sůl mořskou a sůl kamennou. Pro výrobu koupelových solí značky THERMELOVE využíváme kvalitní kamennou sůl z Alpských ložisek na jihu Německa. Tyto hluboko uložené vrstvy jsou po tisíciletí ukryté před vnějšími znečišťujícími vlivy a zaručují tak dokonalou čistotu krystalů. Stále rostoucí znečišťování životního prostředí se totiž odráží také na čistotě moří a z nich těžené mořské soli. Tu je následně často potřeba chemicky čistit. Využitím kamenné soli z hlubokých dolů je tak dosaženo nejvyšší možné čistoty soli, která je navíc obohacená o stopová množství cenných minerálů.

 

 

Sůl a lidský organismus

Sůl je nepostradatelnou složkou potravy člověka. Každý člověk jí denně spotřebuje okolo 7-10 g a tělo ji pak využívá při tvorbě červených krvinek, udržování osmotického tlaku krve nebo tvorbě kyseliny chlorovodíkové v žaludku, která je důležitá pro trávení potravy. Nachází se také ve svalech, krevní plasmě a chrupavkovitých a kostních tkáních. Sůl je potřebná pro kvalitní přenos nervových vzruchů, svalovou činnost, reguluje krevní tlak a pomáhá udržovat rovnováhu tělesných tekutin uvnitř buněk. Přírodní koupelové soli tak napomáhají zlepšení krevního oběhu v lidském těle a zlepšují odvod škodlivých látek. Pravidelné koupele s příměsí solí podporují i trávení, látkovou výměnu, odbourávání bílkovin a mají vliv i na proces tvorby buněk.

 

Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE

 

Vysoce minerální termální jodobromová sůl THERMELOVE má významné terapeutické účinky na velkou řadu zdravotních problémů a onemocnění. Podporuje detoxikaci, uvolňuje napětí, zmírňuje stres a zvyšuje imunitu lidského organismu.

Relaxační koupelové soli THERMELOVE

Kombinace kvalitní soli, rostlinných extraktů a přírodních olejů v realaxačních solích značky THERMELOVE má očišťující, posilující a především relaxační účinek.

Koupele se doporučují jako podpůrný prostředek při onemocněních kůže, revmatizmu, zánětech, stresu, poruchách spánku, bolestech svalů a kloubů a přispívají k posílení imunity. Vyšší koncentrace minerálů ve vodě podporuje vylučování škodlivých látek z těla a příjem zdraví prospěšných minerálních látek.

Veškeré výrobky jsou dermatologicky testované, neobsahují konzervanty typu parabenů a nejsou parfémovány syntetickými parfémy. Obsahují pouze rostlinné silice a jejich směsi.
 

Dopřejte si „kousek lázní u Vás doma“

Tým Lovespa.cz