Domů / Novinky / Zimní péče o pleť

Zimní péče o pleť

Zimní péče o pleť - Lovespa    Zima je ročním obdobím, na které se přibližně polovina populace nadšeně těší a přibližně stejná polovina zimu prostě nemusí. Venku sněží, mrzne a pokožka dostává zabrat. Je proto velmi důležité se o ni v zimním období správně starat.

Je nesmírně důležité kůži promazávat a zvláčňovat vhodnými krémy, jejichž výběr by se měl řídit především typem pokožky. Doporučit můžeme z naší nabídky například jemný regenerační krém THERMELOVE, který obsahuje mandlový olej a je vhodný pro všechny typy pleti. Krém pokožku zvláčňuje, zpevňuje a zabraňuje jejímu vysušování.

Také je velmi vhodné v zimním období pokožku v klimatizovaných a vytopených místnostech hydratovat. K tomu je vhodná třeba právě Termální voda ve spreji, kterou můžete nyní získat jako DÁREK. Ale pozor, v zimě bychom neměli aplikovat hydratační přípravky a pleťové vody krátce před odchodem do chladného a mrazivého prostředí. Ideální je nechat používané přípravky pokožkou řádně vstřebat.

K prohřátí těla jsou v zimě velmi prospěšné koupele v minerálních solích. Jsou důležité zároveň také díky vysokému obsahu minerálů významných pro lidský organismus a k posílení imunity. Na letošní zimu jsme do sortimentu zařadili dvě nové 100% přírodní koupelové soli - magnéziovou sůl a sůl z mrtvého moře. Minerály se právě formou koupelí přes pokožku dobře vstřebávají do těla. Koupele jsou základem lázeňské léčby a také jednou z nejoblíbenějších lázeňských procedur. Poznejte uzdravující sílu přírody a dopřejte si „Kousek lázní u Vás doma“.

... víte, že ten, kdo svoji pokožku správně promašťuje a hydratuje, prokazatelně a už na první pohled stárne pomaleji?

Přejeme Vám příjemný zbytek zimy a především pevné zdraví.

Tým Love Spa