Domů / Novinky / Získejte DÁREK k Vašemu nákupu

Získejte DÁREK k Vašemu nákupu

Získejte DÁREK k Vašemu nákupu - Lovespa    Pokožku je v zimním období v klimatizovaných a vytopených místnostech vhodné hydratovat. V rámci naší lednové akční nabídky jsme pro Vás připravili jako DÁREK Termální vodu THERMELOVE ve spreji. Stačí, když v našem e-shopu nakoupíte zboží v minimální hodnotě 600 Kč (bez dopravy) a získáte od nás NAVÍC tuto Termální vodu jako poděkování za Váš nákup. Akce platí do 31.1.2022.

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku. Přispívá k péči o normální i problematickou pleť, je vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění.

Aplikujte na postižená místa několikrát denně a nechte volně zaschnout.

Termální voda z přírodního léčivého pramene Žerotín se řadí mezi nejkvalitnější sirné termální vody v České republice. Tato termální voda z lázní Velké Losiny obsahuje velké množství sirných sloučenin, minerálů a dalších prvků důležitých pro lidské zdraví jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, zinek, fluor a další. Tato termální voda je velmi cenným typem léčivé minerální vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě některých kožních onemocnění jako je lupénka, akné či atopický ekzém a už z minulých století jsou potvrzené efekty na tato kožní onemocnění. V lázních Velké Losiny se zdroj využívá po staletí k zevní balneaci formou koupelí a k hydrokinezioterapii v rehabilitačních bazénech, pro dospělé i děti, indikován je k léčbě kožních, pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Termální vodou z pramene Žerotín je ve Velkých Losinách také napájen termální park THERME LOSINY.

Přejeme Vám šťastný nový rok a především pevné zdraví.

Tým Love Spa