Domů / Produkty dle obtíží / Pokožka s projevy lupénky

Sada na suchou a šupící se pokožku


302 hodnocení Sleva 100 Kč
Sada na suchou a šupící se pokožku ke zklidnění a hydrataci. Obsahuje dermokosmetiku THERMELOVE® s termální vodou a sírou, produkty jsou vhodné k péči o pokožku se sklonem k lupénce, atopickému ekzému či jiným kožním problémům.
Značka: THERMELOVETHERMELOVE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
10 %
Zlevněno z 976 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 876 Kč , plus doprava
 
Sada na suchou a šupící se pokožku

Sada na suchou a šupící se pokožku je vhodná k péči o problematickou pokožku, kdy je pokožka náchylná k suchosti, svědění či dochází k jejímu olupování. Produkty mají zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou pokožku, napomáhají ke zmírnění svědění, přirozeně hydratují a chrání. Produkty se osvědčují v péči o pokožku se sklonem k lupénce, ekzémům či jiným kožním problémům. Produkty jsou dermatologicky testované a byly vyvinuty ve spolupráci s dermatology. Při zakoupení této sady navíc ušetříte 100 Kč.

 

SADA OBSAHUJE:

 

Tradičním a osvědčeným produktem k očistě suchých či problematických ložisek je sirné mýdlo s 6% síry. Za naprosto klíčové lze považovat u tohoto typu kůže pravidelnou aplikaci promazávacích postředků. Hydratační mléko THERMELOVE s panthenolem se dobře roztírá a vstřebává, je velmi jemné a testované i na citlivou dětskou pokožku. Sirný krém THERMELOVE je hutnější a doporučujeme tyto produkty dle vlastní potřeby střídat.Pokožku či ložiska je vhodné také několikrát denně postříkat termální vodou THERMELOVE.

 

BALENÍ:

Bílá papírová krabice.

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

 

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® zvítězila v roce 2019 na konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění "Nejlepší inovativní lázeňský produkt za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny v kosmetice THERMELOVE®. 

 


 

Specifikace
Váha 0.6 kg
Stojí za pozornost
Termální voda THERMELOVE, 100ml Termální voda THERMELOVE, 100ml Kód: 00181
Připraveno k odeslání
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
159 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Mýdlo má díky obsahu síry výrazný antibakteriální účinek a přispívá k péči o problematickou a mastnou pokožku se sklonem k akné, lupénce a nejrůznějším ekzémům.
189 Kč
Zobrazit
Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Kód: 115 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada šamponů THERMELOVE® proti lupům a ke zklidnění pokožky hlavy. Produkty jsou vhodné k péči o vlasy a vlasovou pokožku s lupy a jinými problémy v této oblasti, obsahují termální vodu a síru. Zdravá pokožka hlavy je základem pro krásné vlasy.
14 %
Zlevněno z 707 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 607 Kč
Zobrazit
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.