Domů / Šampony

Šampony na lupy a problémy s pokožkou hlavy

(5)

Volba správného šamponu je velmi důležitá, obzvlášť při problémech s pokožkou hlavy. Mnoho lidí trápí problémy s pokožkou hlavy jako je např. šupící se a svědící pokožka, lupy nebo nejrůznější vyrážky a ekzémy v vlasech. Naše šampony šetrně myjí vlasy a napomáhají zklidňovat podrážděnou pokožku. Šampony s obsahem sirné minerální vody, síry a bylin jsou ideální volbou na tyto problémy. Síra upravuje sekreci mazu a přírodní oleje a byliny napomáhají pokožku zklidnit a hydratovat, panthenol napomáhá problematickou pokožku regenerovat. Šampony se osvědčují v péči o problematickou pokožku hlavy a sirný šampoon THERMELOVE byl vyvinutý speciálně proti lupům.  Šampony jsou dermatologicky testované.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1 Nejoblíbenější
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
279 Kč
Zobrazit
Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Kód: 115 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou vhodná ke zklidnění pokožky hlavy a k péči o vlasy a vlasovou pokožku u osob s problémy v této oblasti. Zdravá pokožka hlavy je základem pro krásné vlasy.
15 %
Zlevněno z 657 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 557 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011_1
Připraveno k odeslání
Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek či urea mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
279 Kč
Zobrazit
Regenerační šampon se zinkem SINOVA, 200 ml Regenerační šampon se zinkem SINOVA, 200 ml Kód: 00004 Doprodej
Připraveno k odeslání
Díky obsahu zinku a sirné vodě z léčivého sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves je vhodný pro péči o pokožku postiženou kožními ekzémy, lupénkou nebo dermatitidami. Zinek zklidňuje svědivou pokožku, hojí rány a ložiska ekzémů a podporuje růst vlasů.
279 Kč
Zobrazit
Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA, 200 ml Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA, 200 ml Kód: 00057 Doprodej
Připraveno k odeslání
Účinný sirný šampon s obsahem vody z přírodního léčivého pramene, vlaštovničníkem, bílým jmelím a 1% síry. Je určený k péči o pokožku hlavy poškozenou ekzémy, lupénkou a jinými kožními problémy. Obsažené složky mají protizánětlivé a antiseptické účinky.
279 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena