Domů / VLASY

Šampony na lupy a problémy s pokožkou hlavy

(4)

Volba správného šamponu je velmi důležitá, obzvlášť při problémech s pokožkou hlavy. Mnoho lidí trápí problémy s pokožkou hlavy jako je např. šupící se a svědící pokožka, lupy nebo nejrůznější vyrážky a ekzémy v vlasech. Naše šampony šetrně myjí vlasy a napomáhají zklidňovat podrážděnou pokožku. Šampony s obsahem sirné minerální vody, síry a bylin jsou ideální volbou na tyto problémy. Síra upravuje sekreci mazu a přírodní oleje a byliny napomáhají pokožku zklidnit a hydratovat, panthenol napomáhá problematickou pokožku regenerovat. Šampony se osvědčují v péči o problematickou pokožku hlavy a sirný šampoon THERMELOVE byl vyvinutý speciálně proti lupům.  Šampony jsou dermatologicky testované.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011_1
Připraveno k odeslání
Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek či urea mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
299 Kč
Zobrazit
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
299 Kč
Zobrazit
Zklidňující sada Zklidňující sada Kód: 113 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou ke zklidnění těla i duše. Sada je vhodná jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i ke zklidnění problematické pokožky. Při zakoupení této sady ušetříte 100 Kč.
12 %
Zlevněno z 846 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 746 Kč
Zobrazit
Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Kód: 115 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou vhodná ke zklidnění pokožky hlavy a k péči o vlasy a vlasovou pokožku u osob s problémy v této oblasti. Zdravá pokožka hlavy je základem pro krásné vlasy.
14 %
Zlevněno z 707 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 607 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena