Domů / VLASY

Šampony na lupy a problémy s pokožkou hlavy

(4)

Volba správného šamponu je velmi důležitá, obzvlášť při problémech s pokožkou hlavy. Mnoho lidí trápí problémy s pokožkou hlavy jako je např. šupící se a svědící pokožka, lupy nebo nejrůznější vyrážky a ekzémy v vlasech. Naše šampony šetrně myjí vlasy a napomáhají zklidňovat podrážděnou pokožku. Šampony s obsahem sirné termální vody a síry jsou ideální volbou na tyto problémy.

Šampon se sírou upravuje sekreci mazu a napomáhá zklidnit pokožku, obsažený panthenol pokožku regeneruje. Šampon byl vyvinutý na lupy a šupící se pokožku v oblasti vlasů a hlavy.
Zklidňuájící šampon obsahuje zinek a tea tree oil, je vhodný i k častému mytí vlasů nebo jako tělový šampon proti pocení.

Šampony jsou dermatologicky testované a byly vyvinuty ve spolupráci s dermatology.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1 1% síry
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
299 Kč
Zobrazit
Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Sada pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy Kód: 115 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada šamponů THERMELOVE® proti lupům a ke zklidnění pokožky hlavy. Produkty jsou vhodné k péči o vlasy a vlasovou pokožku s lupy a jinými problémy v této oblasti, obsahují termální vodu a síru. Zdravá pokožka hlavy je základem pro krásné vlasy.
14 %
Zlevněno z 707 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 607 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011_1
Připraveno k odeslání
Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek či urea mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
299 Kč
Zobrazit
Sprchový gel & šampon THERMELOVE, 5l Sprchový gel & šampon THERMELOVE, 5l Kód: 00095 NOVINKA
Připraveno k odeslání
Hydratační sprchový gel a šampon se sirnou termální vodou z lázní Velké Losiny. Je obohacen o panthenol, který má regenerační a zklidňující účinky na pokožku a glycerin. Jemná vůně hrušek a medu.
529 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena