Domů / Koupelové soli

Koupelové soli

(6)

100% přírodní koupelové soli jsou čistě přírodní produkty nejvyšší kvality s vysokým obsahem minerálních látek. Příznivě působí na pokožku při kožních problémech jako je lupénka, atopické dermatitidy nebo akné. S ohledem na vysoký obsah minerálních látek jsou vhodné také při problémech s pohybovým aparátem, revmatizmu a kloubních obtížích. Uvolňují svalové napětí nejen po sportu, koupele jsou vhodné také ke zklidnění těla i duše při stresu a poruchách spánku. Koupele v minerálních solích blahodárně působí na pokožku, kterou regenerují a vyživují.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Epsomská koupelová sůl THERMELOVE 500g Epsomská koupelová sůl THERMELOVE 500g Kód: 00091 Novinka
Připraveno k odeslání
Epsomská sůl prémiové kvality. Obsahuje velké množství síry a hořčíku. Minerály se dobře vstřebávají kůží a koupele působí příznivě na pokožku s kožními problémy. Přispívají také k celkovému zklidnění a regeneraci organismu.
149 Kč
Zobrazit
Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE 500g Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE 500g Kód: 00078
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální termální jodobromová sůl má významné terapeutické účinky na velkou řadu zdravotních problémů a onemocnění. Podporuje detoxikaci, uvolňuje napětí, zmírňuje stres a zvyšuje imunitu lidského organismu.
149 Kč
Zobrazit
Sůl z mrtvého moře THERMELOVE 500g Sůl z mrtvého moře THERMELOVE 500g Kód: 00086
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní koupelová sůl prémiové kvality. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupele mají příznivý vliv i při problémech s pokožkou, pohybovým aparátem a kloubních obtížích.
149 Kč
Zobrazit
Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE 450g Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE 450g Kód: 00085
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní magnéziová sůl nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů. Koupele s přidáním magnéziové soli blahodárně působí na pokožku, přináší pocit svěžesti a uvolnění.
149 Kč
Zobrazit
Solfatan přísada do koupele 4x100g Solfatan přísada do koupele 4x100g Kód: 00090 Novinka
Poslední kusy na skladě!
Přísada do koupele s obsahem 40% síry ve formě prášku. Solfatan je vhodným doplňkem do koupelí, u kterých zlepšuje jejich účinek díky všeobecně známým příznivým vlivům síry na lidský organismus.
89 Kč
Zobrazit
Zklidňující sada Zklidňující sada Kód: 113 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou ke zklidnění těla i duše. Sada je vhodná jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i ke zklidnění problematické pokožky. Při zakoupení této sady ušetříte 100 Kč.
13 %
Zlevněno z 776 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 676 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena