Domů / PLEŤ & TĚLO / Koupelová sůl

Koupelová sůl

(5)

100% přírodní koupelové soli jsou čistě přírodní produkty nejvyšší kvality s vysokým obsahem minerálních látek. Příznivě působí na pokožku při kožních problémech jako je lupénka, atopické dermatitidy nebo akné. S ohledem na vysoký obsah minerálních látek jsou vhodné také při problémech s pohybovým aparátem, revmatizmu a kloubních obtížích. Uvolňují svalové napětí nejen po sportu, koupele jsou vhodné také ke zklidnění těla i duše při stresu a poruchách spánku. Koupele v minerálních solích blahodárně působí na pokožku, kterou regenerují a vyživují.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE 500g Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE 500g Kód: 00086
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní koupelová sůl prémiové kvality. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupele mají příznivý vliv i při problémech s pokožkou, pohybovým aparátem a kloubních obtížích.
159 Kč
Zobrazit
Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE 450g Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE 450g Kód: 00085
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní magnéziová sůl nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů. Koupele s přidáním magnéziové soli blahodárně působí na pokožku, přináší pocit svěžesti a uvolnění.
159 Kč
Zobrazit
Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE 500g Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE 500g Kód: 00078
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální termální jodobromová sůl má významné terapeutické účinky na velkou řadu zdravotních problémů a onemocnění. Podporuje detoxikaci, uvolňuje napětí, zmírňuje stres a zvyšuje imunitu lidského organismu.
159 Kč
Zobrazit
Epsomská koupelová sůl THERMELOVE 500g Epsomská koupelová sůl THERMELOVE 500g Kód: 00091
Připraveno k odeslání
Epsomská sůl prémiové kvality. Obsahuje velké množství síry a hořčíku. Minerály se dobře vstřebávají kůží a koupele působí příznivě na pokožku s kožními problémy. Přispívají také k celkovému zklidnění a regeneraci organismu.
159 Kč
Zobrazit
Sada koupelových solí Sada koupelových solí Kód: 118 15% SLEVA
Připraveno k odeslání
100% přírodní koupelové soli THERMELOVE® k doplnění minerálů, relaxaci, uvolnění svalstva a péči o pokožku. Dopřejte si kousek lázní u Vás doma. Při zakoupení této výhodné sady tří solí navíc ušetříte.
15 %
Zlevněno z 477 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 405 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena