Domů / THERMELOVE

THERMELOVE

(4)

Dermokosmetika THERMELOVE® obsahuje jako základní složku termální sirnou vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Léčivé účinky těchto přírodních minerálních pramenů jsou známy po staletí, sirná termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění, přirozeně hydratuje a doplňuje minerály.  Na jejím základě, ve spolupráci s dermatology a dalšími odborníky v oblasti vědy a výzkumu, byla vyvinuta dermokosmetika THERMELOVE®. Jde o unikátní spojení přírodního léčivého pramene, extraktů z tradičních léčivých bylin a také nových moderních aktivních složek do jedinečných produktů.

 

  • THERMAL WATER CARE - základní řada s termální vodou, která je vhodná k pravidelné péči o pokožku.
     
  • SULFUR CARE  - produkty jsou  obohaceny o koloidní síru, která má velmi příznivý vliv na problematickou pokožku, zejména pokožku se sklonem k lupénce, ekzému nebo akné.
     
  • KOUPELOVÉ SOLI jsou 100% přírodní, vysoce minerální soli, které napomáhají péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění a jsou vhodné také k doplnění minerálů a uvolnění svalového napětí.
     

PRODUKTOVÉ ŘADY A VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY:


Vyberte podkategorie THERMELOVE :
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Termální voda THERMELOVE, 100ml Termální voda THERMELOVE, 100ml Kód: 00181
Připraveno k odeslání
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
159 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Mýdlo má díky obsahu síry výrazný antibakteriální účinek a přispívá k péči o problematickou a mastnou pokožku se sklonem k akné, lupénce a nejrůznějším ekzémům.
189 Kč
Zobrazit
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1 1% síry
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
299 Kč
Zobrazit
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 2% síry
Připraveno k odeslání
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
269 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena