Domů / THERMELOVE / THERMELOVE koupelové soli

THERMELOVE koupelové soli

(4)

100% přírodní koupelové soli THERMELOVE® příznivě působí na regeneraci a revitalizaci pokožky, dodávají jí minerály a pružnost. Koupele také napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit uvolnění a relaxace. Koupele v přírodních minerálních solích přispívají k péči o pokožku se sklonem k výsktu kožních onemocnění jako je lupénka, ekzém či akné. S ohledem na vysoký obsah minerálů mají 100% přírodní soli příznivý vliv také při problémech s pohybovým aparátem, kloubních obtížích a revmatizmu. Horké koupele v minerálních solích přispívají k uvolnění těla i duše a také k posílení imunity.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Epsomská koupelová sůl THERMELOVE 500g Epsomská koupelová sůl THERMELOVE 500g Kód: 00091
Připraveno k odeslání
Epsomská sůl prémiové kvality. Obsahuje velké množství síry a hořčíku. Minerály se dobře vstřebávají kůží a koupele působí příznivě na pokožku s kožními problémy. Přispívají také k celkovému zklidnění a regeneraci organismu.
159 Kč
Zobrazit
Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE 450g Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE 450g Kód: 00085
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní magnéziová sůl nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů. Koupele s přidáním magnéziové soli blahodárně působí na pokožku, přináší pocit svěžesti a uvolnění.
159 Kč
Zobrazit
Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE 500g Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE 500g Kód: 00086
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní koupelová sůl prémiové kvality. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupele mají příznivý vliv i při problémech s pokožkou, pohybovým aparátem a kloubních obtížích.
159 Kč
Zobrazit
Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE 500g Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE 500g Kód: 00078
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální termální jodobromová sůl má významné terapeutické účinky na velkou řadu zdravotních problémů a onemocnění. Podporuje detoxikaci, uvolňuje napětí, zmírňuje stres a zvyšuje imunitu lidského organismu.
159 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena