Domů / Sirné mýdlo

Sirné mýdlo

(5)

Sirné mýdlo, často nazývané také jako "mýdlo se sírou" obsahuje přírodní léčivé minerální prameny a 6% síry. Jedná se o unikátní produkt, který byl vyvinutý s cílem pečovat o problematickou pokožku se sklonem ke kožním problémům jako je akné, ekzémy či lupénka. Síra obsažená v mýdle má výrazný antiseptický a antibakteriální účinek. Sirné mýdlo je obohaceno o geránium, šalvěj či avokádový olej, které příznivě působí na problematickou pokožku. Naše sirné mýdlo je ručně vyráběné a díky výrobě metodou zastudena si uchovává všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v přírodních olejích a bylinných extraktech. Sirné mýdlo THERMELOVE®  a sirné mýdlo SINOVA® se výborně osvědčují v péči o problematickou pokožku postiženou akné, ekzémy a lupénkou.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry NOVÝ DESIGN
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
189 Kč
Zobrazit
Krabička na mýdlo THERMELOVE Krabička na mýdlo THERMELOVE Kód: 208
Připraveno k odeslání
Krabička na mýdlo je vhodná k uložení sirného mýdla v koupelně i na cestách.
50 Kč
Zobrazit
Mýdlo s mýdlenkou Mýdlo s mýdlenkou Kód: 222
Zboží není na skladě
Sada mýdla s mýdlenkou THERMELOVE® . Sirné mýdlo obsahuje 6% síry, sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Součástí sady je praktická krabička na mýdlo, která je vhodná k uložení mýdla jak doma, tak i na cestách.
8 %
Zlevněno z 239 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 219 Kč
Zobrazit
Sada na akné Sada na akné Kód: 224 Sleva 50 Kč
Zboží není na skladě
Sada na akné s dermokosmetikou THERMELOVE® obsahuje termální vodu, sirné mýdlo a gel na akné. Toto trio produktů má díky obsažené síře výborné účinky na problematickou a mastnou pleť se sklonem k akné.
9 %
Zlevněno z 567 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 517 Kč
Zobrazit
Sada na suchou a šupící se pokožku Sada na suchou a šupící se pokožku Kód: 112 Sleva 100 Kč
Zboží není na skladě
Sada lázeňské kosmetiky THERMELOVE® s termální vodou a sírou k péči o suchou, šupící se či jinak problematickou pokožku se sklonem k lupénce, atopickému ekzému či jiným kožním problémům. Při zakoupení této sady čtyř produktů ušetříte 100 Kč.
10 %
Zlevněno z 976 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 876 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena