Domů / Sirné mýdlo

Sirné mýdlo

(3)

Mýdlo se sírou THERMELOVE®, často nazývané také jako "sirné mýdlo" je unikátní produkt. Bylo vyvinuto ve spolupráci s dermatology s cílem pečovat o problematickou pokožku se sklonem ke kožním problémům jako je akné, ekzémy či lupénka. Mýdlo je DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO. Obsahuje termální vodu - přírodní léčivý pramen a 6% síry. Síra obsažená v mýdle má výrazný antiseptický a antibakteriální účinek. Sirné mýdlo je obohaceno o geránium, šalvěj či avokádový olej, které také příznivě působí na problematickou pokožku. Naše sirné mýdlo je ručně vyráběné a díky výrobě metodou zastudena si uchovává všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v přírodních olejích a bylinných extraktech. Sirné mýdlo THERMELOVE®  se výborně osvědčuje v péči o problematickou pokožku se sklonem k akné, ekzémům či lupénce.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Mýdlo má díky obsahu síry výrazný antibakteriální účinek a přispívá k péči o problematickou a mastnou pokožku se sklonem k akné, lupénce a nejrůznějším ekzémům.
189 Kč
Zobrazit
Sada na akné Sada na akné Kód: 224 Sleva 50 Kč
Připraveno k odeslání
Sada na akné obsahuje sirné mýdlo, termální vodu a gel na akné. Toto trio dermokosmetických produktů THERMELOVE® má díky obsažené termální vodě a síře výborné účinky na problematickou a mastnou pleť se sklonem k akné.
9 %
Zlevněno z 567 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 517 Kč
Zobrazit
Sada na suchou a šupící se pokožku Sada na suchou a šupící se pokožku Kód: 112 Sleva 100 Kč
Připraveno k odeslání
Sada na suchou a šupící se pokožku ke zklidnění a hydrataci. Obsahuje dermokosmetiku THERMELOVE® s termální vodou a sírou, produkty jsou vhodné k péči o pokožku se sklonem k lupénce, atopickému ekzému či jiným kožním problémům.
10 %
Zlevněno z 976 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 876 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena