Domů / Mýdla

Mýdla se sírou

(2)
 

Mýdla se sírou, často nazývaná také jako "sirná mýdla" obsahují přírodní léčivé minerální prameny a 6% síry. Jsou to unikátní produkty, které byly vyvinuty s cílem pečovat o problematickou pokožku se sklonem ke kožním problémům jako jsou akné, ekzémy či lupénka. Síra obsažená v mýdle má výrazný antiseptický a antibakteriální účinek. Mýdla jsou obohacena o geránium, šalvěj či avokádový olej, které příznivě působí na problematickou pokožku. Tato mýdla jsou ručně vyráběná a díky výrobě metodou zastudena si uchovávají všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v přírodních olejích a bylinných extraktech. Mýdla se sírou THERMELOVE®  a  SINOVA® se výborně osvědčují v péči o problematickou pokožku postiženou akné, ekzémy a lupénkou.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 Nejoblíbenější Podzimní tip
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
149 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Kód: 00028
Připraveno k odeslání
Mýdlo obsahuje vodu ze sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves, 6% síry a gerániový olej. Sirná voda obsažená v mýdle a síra mají antibakteriální účinek a příznivě působí na pokožku s projevy akné, ezkémů či lupénky.
149 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena