Domů / O nás

O nás

Milujeme lázně a věříme v uzdravující sílu přírody. A proto vám nabízíme lázeňskou kosmetiku z přírodních léčivých zdrojů. Chtěli bychom vám a vašemu tělu poskytnout kvalitní výrobky bohaté na minerály a založené na přírodních léčivých zdrojích, aby vaše pokožka byla dobře vyživená a hydratovaná.  

       

Ve spolupráci s předními českými dermatology a výrobci přírodních kosmetických produktů jsme vyvinuli 3 řady kosmetických přípravků pro péči o zdravou i problematickou pokožku. Kosmetické přípravky THERMELOVE® a SINOVA®  jsou založeny na minerálních léčebných pramenech z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Tyto prameny jsou poklady z nitra Země, tryskají až z hloubky tisíc metrů a jejich léčivé účinky jsou známy již po staletí. Ne nadarmo je české lázeňství vyhlášené v celé Evropě. Nyní bychom rádi přenesli tyto blahodárné léčivé účinky prostřednictvím naší kosmetiky i na vás.   

                                                                                     

 

Složení přípravků bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným propojením vznikl harmonický produkt. Kosmetika THERMELOVE® i SINOVA® v sobě nesou velké množství minerálů z čistých hlubin Země. Prameny obsahují síru, která je velmi důležitá pro detoxikaci organismu a také velké množství minerálů v přirozeném stavu včetně hořčíku, vápníku, sodíku, železa a další přírodní aktivní látky. Přidané přírodní vonné esence, silice a oleje jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci a uvolnění těla ze stresu. Výrobky jsou dermatologicky testované a bez parabenů.

Kosmetika je určena jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i o pokožku problematickou se sklonem k akné, atopickému ekzému a lupénce. Výrobky jsou již několik let na trhu a oblíbili si je především návštěvníci lázní Velké Losiny nebo Ostrožská Nová Ves, kde se léčí kožní onemocnění. Jak je uvedeno i v našem sloganu, nyní prostřednictvím nového e-shopu LOVESPA bychom vám také rádi dopřáli „ Kousek lázní u Vás doma.“

Více se o kosmetických produktech SINOVA® a THERMELOVE® dozvíte na samostatných produktových webech: www.thermelove.cz a www.sinova.cz