Domů / O nás

O nás

Vyvinuli jsme ve spolupráci s dermatology a vědci českou lázeňskou dermokosmetiku s minerálními prameny z českých lázní.  Dále nabízíme v našem e-shopu také koupelové soli, které jsou vhodným doplňkem k péči o pokožku a celé tělo.

Nabízíme Vám kvalitní produkty bohaté na minerály a přírodní léčivé zdroje. Přírodní léčivé prameny jsou poklady z nitra Země, tryskají až z hloubky tisíce metrů a jejich léčivé účinky jsou známy již po staletí. Ne nadarmo je české lázeňství vyhlášené v celé Evropě. Rádi bychom přenesli tyto blahodárné léčivé účinky prostřednictvím našeho e-shopu LoveSpa a naší lázeňské kosmetiky i na vás.  

Naše společnost ve spolupráci s předními českými dermatology a odborníky z oblasti výzkumu a vývoje vyvinula 2 řady kosmetických přípravků k péči o zdravou i problematickou pokožku. Kosmetické přípravky THERMELOVE® jsou založeny na minerálních léčivých pramenech z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Složení produktů bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným působením vznikl harmonický produkt. Naše produkty neustále inovujeme a využíváme nejnovější vědecké  poznatky v péči o pleť. V produktech jsou obsaženy moderní aktivní složky, které mají velmi příznivé účinky na pokožku. Zároveň nezapomínáme na velký význam tradičních přírodních léčivých zdrojů - minerálních pramenů a léčivých bylin. Přírodní vonné esence, silice nebo oleje jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci a uvolnění těla ze stresu. Výrobky jsou dermatologicky testované.

Kosmetika THERMELOVE® v sobě nesou velké množství minerálů z čistých hlubin Země. Prameny obsahují především síru, která je velmi důležitá pro detoxikaci organismu a také velké množství minerálů a vzácných stopových prvků v přirozeném stavu včetně hořčíku, vápníku, sodíku, železa a další přírodní aktivní látky.  Sulfan má sice méně příjemnou vůni, ale prameny mají téměř zázračné účinky a do lázní  každoročně přijíždějí tisíce lidí a tuto sirnou vodu vyhledávají právě pro její léčivé účinky.

Naše lázeňská kosmetika je určena jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i o pokožku problematickou se sklonem k akné, atopickému ekzému a lupénce. Výrobky jsou již více než 10let na trhu a oblíbili si je především návštěvníci lázní Velké Losiny nebo Ostrožská Nová Ves, kde se léčí kožní onemocnění.