Domů / PLEŤ & TĚLO / Pleťové vody

Termální voda THERMELOVE, 50ml


366 hodnocení
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
Značka: THERMELOVETHERMELOVE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
109 Kč , plus doprava
 
Termální voda THERMELOVE, 50ml

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Přispívá k péči o normální i problematickou pleť.

  • zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži
  • napomáhá ke zmírnění svědění
  • hydratuje a osvěžuje
  • doplňuje minerály
  • zjemňuje pokožku

 

CÍLOVÁ SKUPINA

Vhodná k péči o pokožku se sklonem k akné, lupénce, ekzémům či jiným kožním problémům.
Pro dospělé i děti od narození.
Pro všechny typy pleti k hydrataci, osvěžení či fixaci make-upu.

 

POUŽITÍ

Aplikujte na postižená místa několikrát denně a nechte volně zaschnout. Pouze na vnější použití. Vhodné i pro děti od narození.

 

INGREDIENCE / INCI

Aqua, Phenoxyethanol, Ethylheylglycerin

 

KLÍČOVÁ SLOŽKA

Termální voda - Termální voda z přírodního léčivého pramene Žerotín se řadí mezi nejkvalitnější sirné termální vody v České republice. Tato termální voda z podhůří Jeseníků z lázní Velké Losiny obsahuje velké množství sirných sloučenin, minerálů a dalších prvků důležitých pro lidské zdraví jako je vápník, draslík, sodík, křemík, železo, zinek, fluoridy, chloridy, bromidy a další. Tato termální voda je velmi cenným typem léčivé minerální vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě některých kožních onemocnění jako je lupénka, akné či atopický ekzém a už z minulých století jsou potvrzené efekty na tato kožní onemocnění. V lázních Velké Losiny se zdroj využívá po staletí k zevní balneaci formou koupelí a k hydrokinezioterapii v rehabilitačních bazénech, pro dospělé i děti, indikován je k léčbě kožních, pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Termální vodou z pramene Žerotín je ve Velkých Losinách také napájen termální park THERME LOSINY.

Přesná charakteristika vody: přírodní, slabě mineralizovaná, uhličitano-sodná sirná voda, termální, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny křemičité, silně alkalická, hypotonická.

Zdroj obsahuje mj.: sodík 70 mg/l, uhličitany 56 mg/l, sírany 24 mg/l, hydrogenuhličitany 10 mg/l, fluoridy 5,4 mg/l, chloridy 12,5 mg/l a dále pak nízké hladiny minerálů a mikronutrientů jako je: lithinum, draslík, vápník, hořčík, stroncium, železo, mangan, hliník, zinek, molybden, cesium, rubidium, bromidy, forsforečnany. Hydrogensulfid: 3,31 mg/l. Kyseliny: kyselina boritá 0,3 mg/l a kyselina křemičitá 85 mg/l. (protokol č. 73278/2020)

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Termální voda je pouze na vnější použití. Skladujte v suchu a temnu do 30°C

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® zvítězila v roce 2019 na konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění "Nejlepší inovativní lázeňský produkt za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny v kosmetice THERMELOVE®.

 

Specifikace
Váha 0.07 kg
Stojí za pozornost
Termální voda THERMELOVE, 100ml Termální voda THERMELOVE, 100ml Kód: 00181
Připraveno k odeslání
Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
159 Kč
Zobrazit
Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE 500g Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE 500g Kód: 00086
Připraveno k odeslání
Vysoce minerální 100% přírodní koupelová sůl prémiové kvality. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupele mají příznivý vliv i při problémech s pokožkou, pohybovým aparátem a kloubních obtížích.
159 Kč
Zobrazit
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 2% síry
Připraveno k odeslání
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
269 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Mýdlo má díky obsahu síry výrazný antibakteriální účinek a přispívá k péči o problematickou a mastnou pokožku se sklonem k akné, lupénce a nejrůznějším ekzémům.
189 Kč
Zobrazit
Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00021_1 3% síry
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a unikátní kombinaci arganového oleje, mandlového oleje a bambuckého másla. Mléko je obohaceno o panthenol.
279 Kč
Zobrazit
Hodnocení
Antonin hodnotil: Čas: 19:42 Datum: 23.11.2020
Termální voda mi pomáhá ,ale proč se neprodává ve většim balení cca 500ml na doplnění spreje.? Děkuji
Lucie hodnotil: Čas: 10:26 Datum: 26.10.2019
Po použití vody mě pokožka mírně štípala a začervenala, ale poté po chvíli se zklidnila a zbělala a prozářila. Pokožka byla krásně osvěžená. Jen pozor, aby se voda nedostala do očí.