Domů / Novinky / Bambucké máslo

Bambucké máslo

Bambucké máslo  - Lovespa    Bambucké máslo pokožku skvěle hydratuje a regeneruje, aniž by při tom ucpávalo póry. Díky svému složení bohatému na vitamíny A a E a mastné kyseliny chrání bambucké máslo pleť před nepříznivými vlivy okolí, volnými radikály a podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky.

Co vlastně je bambucké máslo?

Bambucké máslo je tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického. Stromy kvetou od ledna do března a dosahují výšky 12–20 metrů. Plody jsou bobule se vzhledem velkých švestek.

Z každého kilogramu ovoce se získá přibližně 400 gramů suchých smen, která obsahují 45 % – 55 % tuku. Extraktem je krém s přírodními vitamíny, který obsahuje řadu látek s biologickou aktivitou. Ty poskytují bambuckému máslu vysoký hydratační účinek.

Tělová mléka THERMELOVE®

Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE® obsahuje toto skvělé bambucké máslo a napomůže vám ke zlepšení pokožky s kožními problémy. Mléko je obohaceno o panthenol, který má zklidňující účinky a geránium, které napomáhá regulovat tvorbu kožního mazu. Je vhodné pro následnou kosmetickou péči o pokožku s projevy akné, lupénky, ekzému nebo jinými kožními problémy.

Bambucké máslo má opravdu mnoho využití. Díky přírodnímu složení a obsaženým vitaminům vám pomůže s hydratací těla a pleti, proto jsme se rozhodli jej použít také ve výrobě hydratačního tělového mléka THERMELOVE®, které je vhodné pro každodenní péči o pleť všech věkových kategorií. Obsahuje také sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje. Je obohaceno o panthenol, levandulový olej a kyselinu hyaluronovou.

Zajímavosti

Bambucké máslo bylo používáno jako kosmetické a pleťové mléko po tisíce let. Jeho počátky sahají až do Kleopatřina Egypta. Díky jeho úžasným účinkům se stává každým rokem oblíbenějším a známějším produktem nejen v Evropě, ale i v celém západním světě.

Bambucké máslo má také antibakteriální a protizánětlivé účinky, které napomáhají v léčbě různých kožních problémů. Je vhodné pro všechny typy pleti všech věkových kategorií.

Přejeme Vám krásný den.

Team Love Spa