Domů / Novinky / Dopřejte si magnéziovou koupel

Dopřejte si magnéziovou koupel

Dopřejte si magnéziovou koupel - Lovespa    Živá magnéziová sůl THERMELOVE® obsahuje velké množství hořčíku a dalších minerálů, které mají v našem organismu nezastupitelné místo. Koupele v této soli působí blahodárně na pokožku a přinášejí pocity uvolnění a svěžesti. Dodejte tělu důležité minerály a relaxujte.

Působení živé magnéziové soli na organismus

Živá magnéziová sůl THERMELOVE® je čistě přírodním produktem nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku (Mg, magnézia), který má v lidském organismu nezastupitelnou úlohu, ale i dalších minerálů jako je sodík, draslík či vápník, jejichž příznivé účinky na lidský organismus jsou známy již po staletí. Tato sůl má optimální složení minerálů, které napomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Často se proto využívá jako doplněk při léčbě kožních onemocnění či revmatických a zánětlivých problémů pohybového aparátu a dalších obtížích.

Koupel v živé magnéziové soli THERMELOVE® působí blahodárně na pokožku, kterou regeneruje a vyživuje. Výborně se hodí k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je lupénka, atopický ekzém, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů.

Magnéziové koupele je vhodné zařadit také při revmatismu, artritidě a k celkovému uvolnění svalového napětí. Sůl je doporučována také při neurologických a srdečně-cévních problémech, protože i naše srdce je dutý sval a hořčík napomáhá regulovat svalové kontrakce, srdeční činnost a krevní oběh. Nesmíme zapomenout, že hořčík chrání nervy a působí také na uvolnění naší mysli. Pravidelné koupele v lázni s přidáním živé magnéziové soli THERMELOVE® přinášejí pocity relaxace a svěžesti.

Typickými příznaky nedostatku hořčíku mohou být křeče v lýtkách a stehnech, bolesti hlavy, závratě nebo pokles koncentrace. Zkuste dodat tělu hořčík formou koupelí.


Dopřejte si lázeňskou koupel

Živou magnéziovou sůl je ideální používat ve formě koupelí. Teplota vody by měla být 38° – 45°C. Pokud máte bolestivé určité části těla, doporučujeme je celé ponořit. Délka koupele by měla být 15 až 20 minut. Po ukončení koupele nepoužívejte mýdlo ani šampon. Opláchněte tělo čistou vodou a ještě asi 15 minut relaxujte na lůžku pod přikrývkou. Všeobecně se doporučuje používat živou sůl ve formě koupelí 2-3x týdně po dobu 2 – 4 týdnů.

Můžete si ale také připravit koncentrovanější roztok, kdy do 200 g živé soli vlijete ca. 1 l vody. Do roztoku namočíte gázu nebo vatu a tento obklad si budete přikládat na postižené místo.

NÁŠ TIP

Vodu z vany můžete po koupeli využít také na zalití pokojových květin! Budete mile překvapeni, protože magnéziová sůl podpoří růst a výživu také u vašich květin.


Dopřejte si kousek lázní u Vás doma díky koupelovým solím THERMELOVE®

Živá magneziová koupelová sůl THERMELOVE®

Sůl z mrtvého moře THERMELOVE®

Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE®

Epsomská sůl THERMELOVE®

 

Přejeme Vám krásný den,

Team Love Spa