Domů / THERMELOVE

THERMELOVE

(4)

 

Lázeňská kosmetika THERMELOVE obsahuje jako základní složku termální sirnou vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Léčivé účinky těchto přírodních minerálních pramenů jsou známy po staletí a české lázeňství je vyhlášené v celé Evropě. Kosmetika THERMELOVE byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology a dalšími odborníky v oblasti vědy a výzkumu. Jde o unikátní spojení přírodního léčivého pramene z českých lázní,  kvalitních olejů, extraktů z tradičních léčivých bylin a také nových moderních aktivních složek do jedinečných produktů.

 

  • THERMELOVE základní řada s  termální vodou je vhodná k běžné denní péči o zdravou pokožku.
     
  • THERMELOVE s termální vodou a sírou  je  obohacena o koloidní síru, která má velmi příznivý vliv na problematickou pokožku, zejména pokožku se sklonem k lupénce, ekzému nebo akné.
     
  • THERMELOVE koupelové soli jsou 100% přírodní, vysoce minerální soli, které napomáhají péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění a jsou vhodné také k doplnění minerálů a uvolnění svalového napětí.
     

Sirná termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění, přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku. Chcete se dozvědět více o sirné termální vodě z pramene Žerotín?

 

PRODUKTOVÉ ŘADY A VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY:


Vyberte podkategorie THERMELOVE :
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Termální voda THERMELOVE, 50ml Termální voda THERMELOVE, 50ml Kód: 00081 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Unikátní sirná termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vhodná jako doplněk k léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
99 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
149 Kč
Zobrazit
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1 Nejprodávanější Novinka
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
239 Kč
Zobrazit
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 Nejprodávanější Novinka
Připraveno k odeslání
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
219 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena