Domů / Novinky / Mandlový olej je plný vitamínů

Mandlový olej je plný vitamínů

Mandlový olej je plný vitamínů - Lovespa    Mandlový olej je jedním z nejcennějších rostlinných olejů a je vhodný k ošetření podrážděné, zarudlé a citlivé pokožky či pleti se sklony k akné, ekzémům a lupénce. Využíváme ho také při výrobě našich produktů značky THERMELOVE®.

Mandlový olej je jedním z nejcennějších rostlinných olejů, který se získává lisováním semen mandloně. Mandlový olej je svým složením velice blízký lidské pokožce, a nejen díky vysokému obsahu vitamínů A, E a F je v péči o kůži velmi oblíben. Mandlový olej obsahuje také esenciální kyseliny, proteiny a minerály jako je vápník, hořčík nebo draslík. Všechny tyto složky činí z mandlového oleje produkt, který je vhodný k ošetření podrážděné, zarudlé a citlivé pokožky či pleti se sklony k akné, ekzémům a lupénce. Mandlový olej je vhodný pro všechny typy pleti a skvěle se vstřebává. Na pokožce nezanechává mastný film, tudíž neucpává póry a umožňuje pleti volně dýchat. Mandlový olej pokožku také regeneruje, vyhlazuje a hydratuje, čímž napomáhá eliminovat počínající vrásky a je vhodný i pro stárnoucí pleť. Jeho účinek je nejlépe znát u suché, citlivé či problematické pleti se sklonem k červenání, svědivosti či olupování.

Skvělé účinky mandlového oleje oceňovali již obyvatelé Římské říše a starověkého Řecka, kteří ho využívali jako efektivní léčebný a ošetřující prostředek. Máte možnost jeho účinky vyzkoušet nyní také, protože je obsažen v našich produktech THERMELOVE®.

 

Mandlový olej &THERMELOVE®

Mandlový olej využíváme při výrobě našich krémů a tělových mlék. Kromě již zmiňovaného mandlového oleje, jehož skvělé účinky jsou známé od nepaměti, obsahují tyto produkty také sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, která dodá pokožce tolik potřebné minerály a s mandlovým olejem se výborně doplňují. Tělová mléka obsahují navíc ještě arganový olej a bambucké máslo, ale o těch zas někdy příště.
 

Hydratační tělové mléko THERMELOVE®
Sirné tělové mléko THERMELOVE®
Regenerační krém THERMELOVE®
Sirný krém THERMELOVE®

Přejeme Vám krásný den.

Team Love Spa