Domů / PLEŤ & TĚLO / Gely a oleogely

Gely a oleogely

(2)

Jemné gelové emulze se vyznačují snadnou roztíratelností a vstřebatelností. Obsahují sirné minerální prameny bohaté na minerály a umožňují pronikání obsažených bylinných olejů a extraktů do hlubších kožních vrstev. Oleogely zvyšují elasticitu pokožky a zabraňují její dehydrataci. K nejoblíbenějším produktům patří Gel na akné, který má zklidňující efekt na zarudlou  a podrážděnou kůži a napomáhá ke zmírnění svědění. Mezi ženami je oblíbený Celulisin, který obsahuje sedmero bylin a je vhodný na pokožku s celulitidou. Trápí vás namožené svaly či klouby? Pak vyzkoušejte sílu sirného pramene a bylin v přípravku Artrosin.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 2% síry
Připraveno k odeslání
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
249 Kč
Zobrazit
Tymiánový gel na akné se sírou SINOVA, 100ml Tymiánový gel na akné se sírou SINOVA, 100ml Kód: 00003 20% sleva Doprodej
Připraveno k odeslání
Jemný gel s obsahem minerální sirnaté vody z léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a 2% síry. Působí pozitivně na pokožku postiženou akné a ekzémy. Přírodní tymiánové silice a jemný gel pleť hydratují, takže nezůstává suchá a podrážděná.
20 %
Zlevněno z 249 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 199 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena