Domů / Péče o pokožku / Gely a oleogely

Gely a oleogely

(4)

Jemné gelové emulze se vyznačují snadnou roztíratelností a vstřebatelností. Obsahují sirné minerální prameny bohaté na minerály a umožňují pronikání obsažených bylinných olejů a extraktů do hlubších kožních vrstev. Oleogely zvyšují elasticitu pokožky a zabraňují její dehydrataci. K nejoblíbenějším produktům patří Gel na akné, který má zklidňující efekt na zarudlou  a podrážděnou kůži a napomáhá ke zmírnění svědění. Mezi ženami je oblíbený Celulisin, který obsahuje sedmero bylin a je vhodný na pokožku s celulitidou. Trápí vás namožené svaly či klouby? Pak vyzkoušejte sílu sirného pramene a bylin v přípravku Artrosin.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 Nejoblíbenější
Zboží není na skladě
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
219 Kč
Zobrazit
Bylinný oleogel Artrosin SINOVA, 100 ml Bylinný oleogel Artrosin SINOVA, 100 ml Kód: 00019
Zboží není na skladě
Oleogel Artrosin je masážní přípravek určený k domácímu použití na promazání a promasírování těla. Obsahuje přírodní sirnou vodu z léčivých pramenů a bylinné výtažky. Je vhodný k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů a křečových žil.
189 Kč
Zobrazit
Prohřívací oleogel Celulisin SINOVA, 100 ml Prohřívací oleogel Celulisin SINOVA, 100 ml Kód: 00018
Připraveno k odeslání
Oleogel Celulisin se doporučuje k péči o kůži s celulitidou. Synergický účinek více rostlinných složek má očišťující, prohřívací a posilující účinek. Obsahuje vodu ze sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves a je parfémován pouze rostlinnými silicemi.
189 Kč
Zobrazit
Tymiánový gel na akné se sírou SINOVA, 100ml Tymiánový gel na akné se sírou SINOVA, 100ml Kód: 00003
Připraveno k odeslání
Jemný gel s obsahem minerální sirnaté vody z léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a 2% síry. Působí pozitivně na pokožku postiženou akné a ekzémy. Přírodní tymiánové silice a jemný gel pleť hydratují, takže nezůstává suchá a podrážděná.
219 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena