Domů / Novinky / Sirné mýdlo

Sirné mýdlo

Sirné mýdlo  - Lovespa    Sirné mýdlo je vítaným pomocníkem na nejrůznější kožní obtíže a patří k našim nejprodávanějším produktům hlavně v létě. Jedná se o unikátní produkt, který byl vyvinutý s cílem pečovat o problematickou pokožku.

Mýdlo se sírou THERMELOVE obsahuje unikátní kombinaci sirných minerálních pramenů a 6% síry. Obsažená síra má výborné antiseptické a antibakteriální účinky, snižuje svědivé projevy kožních obtíží, zklidňuje pokožku a působí také proti plísním. Mýdlo můžete mít doma stále po ruce, vejde se do běžné krabičky na mýdlo a jeho použití je opravdu mnohostranné. Je vítaným pomocníkem na problematickou a mastnou pleť s projevy akné, lupénky, nejrůznější ekzémy a jiné kožní problémy.

  • šetrně čistí pleť a pokožku
  • snižuje tvorbu kožního mazu
  • čistí póry a omezuje tvorbu černých teček
  • snižuje svědění
  • zklidňuje pokožku
  • vhodné na akné, lupénku, ekzémy a jiné kožní problémy
     

Síra upravuje tvorbu kožního mazu, napomáhá odstraňovat zrohovatělé odumřelé kožní buňky a snižovat množství šupin na povrchu lidské pokožky, které brání pleti ve vstřebávání důležitých látek z produktů aplikovaných na pokožku. Kromě síry obsahuje mýdlo také směs olejů a přírodních silic. Avokádový olej podporuje obnovu kožních buněk a přispívá tak k regeneraci pokožky. Šalvěj lékařská má po tisíce let známé antibakteriální a protizánětlivé účinky a pozitivně působí na projevy akné, poranění kůže a různé ekzémy. Gerániový olej podporuje oběhový a lymfatický systém a tím zajišťuje pleti lepší výživu a rychlejší odvod odpadních látek. Mýdlo si díky výrobě zastudena zachovává všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v přírodních olejích a bylinných extraktech.

Hezký den.

Tým Lovespa.cz