Domů / Novinky / Termální voda ve spreji THERMELOVE

Termální voda ve spreji THERMELOVE

Termální voda ve spreji THERMELOVE - Lovespa    Termální voda THERMELOVE ve spreji pro Vaši krásu a zdraví. Termální voda z lázní Velké Losiny vyvěrá z hlouby až 1000 m v podhůří Jeseníků a je bohatá na síru a celou řadu dalších minerálů a stopových prvků důležitých pro lidské zdraví. Voda přispívá k péči o normální i problematickou pleť, je vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů.

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny je ideálním pomocníkem na zklidnění problematické pokožky postižené nejrůznějšími chronickými kožními nemocemi jako jsou akné, lupénka, ekzémy, dermatitidy apod. Nástup proměnlivého a sychravého počasí totiž znamená pro pacienty s tímto typem problémů jediné - nutnost zvýšené péče o problematickou pokožku.

Termální voda zmírňuje příznaky nejrůznějších ekzémů, vyrážek, akné či lupénky. Zklidňuje svědící pokožku, napomáhá její regeneraci a v neposlední řadě ji také zvlhčuje. Vyzkoušejte tento přírodní dar na vlastní kůži!

Termální voda THERMELOVE 50ml za 99 Kč
Termální voda THERMELOVE 100ml za 149 Kč

Termální voda z přírodního léčivého zdroje lázní Velké Losiny se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Jde o termální, slabě mineralizovanou, sirnou, silně alkalickou vodu, uhličitano-sodného typu se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny křemičité, termální teplou, hypotonickou.

Obsahuje množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C.

Ve Velkých Losinách se využívá ve formě koupelí také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Unikátní sirný pramen se utváří v hloubce více než 1 km pod povrchem země v prostředí krystalických hornin masivu Hrubého Jeseníku. Vyvěrá na povrch v lázních Velké Losiny o teplotě 36°C a je považován za nejbohatší zdroj sirné vody v České republice.

Termální voda - čisté přírodní bohatství

Termální lázně po celém světě využívají horké prameny o teplotách 20 - 60°C. Tyto prameny vznikají za přispění přírodních procesů hluboko v podzemí a jsou ohřívány zemským jádrem. Pronikají puklinami mezi horninami na zemský povrch, kde vyvěrají formou pramenů nebo gejzírů, obohacené o velké množství minerálů. To z nich dělá opravdové přírodní bohatství. Ve Střední Evropě se termální prameny vyskytují převážně v Maďarsku, Rakousku a také na Slovensku. V České republice nalezneme unikátní podhorské termální lázně v podhůří Jeseníků ve Velkých Losinách, kde díky svým ozdravným schopnostem poskytuje pacientům a návštěvníkům termální voda z léčivých pramenů úlevu od velkého množství zdravotních problémů již od 16. století.

Koupele v termální vodě uvolňují svalové napětí, ulevují při zánětlivých onemocněních kloubů, bolestech páteře a prospívají při léčbě pooperačních stavů. Minerály jsou v případě koupelí vstřebávány pokožkou a jsou proto využívány pro léčbu kožních nemocí. Zmírňují příznaky nejrůznějších ekzémů, vyrážek, akné nebo lupénky a hojí ložiska těchto nemocí. V Termálních lázních Velké Losiny se díky nim léčí nemoci pohybového aparátu, kožní, neurologické, onkologické a oběhové. Vliv koupelí v termálních pramenech na zdravotní stav pacientů je vědecky i lékařsky prokázaný a jedná se tak o čistě přírodní doplňkovou léčbu bez vedlejších a nežádoucích účinků.

 

 

Osvěžení vždy po ruce

Termální voda je prospěšná pro lidský organismus nejen formou horkých lázeňských koupelí a procedur. Po zchladnutí je také vítaným osvěžujícím pomocníkem. Sprška termální vody pleť příjemně osvěží a dodá jí důležité živiny. Osvědčuje se jako nepostradatelný pomocník v kancelářích a na dlouhé cesty, kdy pokožka trpí suchým vzduchem z klimatizací.

Minerály obsažené ve vodě zklidňují a chrání citlivou a podrážděnou pleť, zatímco vláha pokožku hydratuje a zjemňuje. Máte-li citlivou pokožku, která po opalování rychle zrudne, termální voda je to pravé na její zklidnění a hydratování. Minerální voda má blahodárný vliv na pleť aknózní a mastnou. 

Termální vodu THERMELOVE lze používat bez obav také na dětskou pokožku již od narození.

Tým Lovespa.cz