Domů / Novinky / Termální voda - ZÁZRAK PŘÍRODY

Termální voda - ZÁZRAK PŘÍRODY

Termální voda - ZÁZRAK PŘÍRODY - Lovespa    Termální voda THERMELOVE ve spreji přispívá k péči o normální i problematickou pokožku. Termální voda zklidňuje, regeneruje a také hydratuje Vaši pokožku. Vyzkoušejte tento dar přírody na vlastní kůži.

Termální voda z přírodního léčivého zdroje lázní Velké Losiny se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice.

Obsahuje velké množství minerálů a důležitých stopovových prvků pro lidské zdraví jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a samozřejmě má také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C.

 

ZDRAVÉ OSVĚŽENÍ VE SPREJI

Termální voda je prospěšná pro lidský organismus nejen formou teplých lázeňských koupelí a dalších procedur. Po zchladnutí je také vítaným osvěžujícím pomocníkem. Sprška termální vody pokožku příjemně osvěží a dodá jí důležité živiny. Osvědčuje se jako nepostradatelný pomocník v kancelářích a na dlouhé cesty, kdy pokožka trpí suchým vzduchem z klimatizací.

Minerály obsažené ve vodě zklidňují a chrání citlivou a podrážděnou pleť, zatímco vláha pokožku hydratuje a zjemňuje. Máte-li citlivou pokožku, která po opalování rychle zrudne, termální voda je to pravé na její zklidnění a hydratování. Minerální voda má blahodárný vliv na pleť aknózní a mastnou. Upravuje totiž tvorbu kožního mazu a napomáhá vyčištění ucpaných pórů. Vodu lze používat bez obav také na dětskou pokožku.

 

TROCHA HISTORIE

 

Termální voda v lázních Velké Losiny v podhůří Jeseníků léčí již od 16. století. Vyvěrá z hloubky 1000 m uprostřed lázeňského parku a na povrchu má 36°C. Byla uznaná jako přírodní léčivý zdroj a je vhodná k léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Obsahuje velké množství sirných sloučenin, minerálů a dalších stopových prvků důležitých pro lidské zdraví jako je vápník, draslík, sodík, křemík, železo, zinek, fluoridy, chloridy, bromidy a další. Tato termální voda je velmi cenným typem léčivé minerální vody. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku. Přirozeně hydratuje a doplňuje minerály.


Vyzkoušejte naši unikátní termální vodu ve spreji. Běžně máme v prodeji dvě velikosti - 50ml a 100ml:

Termální voda THERMELOVE, 100ml

Termální voda THERMELOVE, 50ml


Přejeme Vám krásný den.

Team Love Spa