Domů / Novinky / THERMELOVE mění design obalů

THERMELOVE mění design obalů

THERMELOVE mění design obalů - Lovespa    Výrobky THERMELOVE neustále vylepšujeme jak po stránce kvality, tak i po stránce designové. V současné době dochází ke změně obalů, abychom Vám unsnadnili orientaci mezi výrobky se sírou a výrobky pouze s termální vodou.

"Došlo jednak k úpravě loga, které je nyní modernější a výraznější. Nadále v logu zůstává pro lepší identifikaci produktů THERMELOVE modro-červené kolečko, které symblizuje určitou komplexnost a dokonalost přírodní termální vody, která je základem našich produktů. Červená a modrá barva se dále propisují také do barevné linky, kdy vyvěrající teplý minerální pramen postupně jakoby chladne. Přidali jsme na obaly také několik nových symbolů pro snadnou orientaci našich zákazníků," říká marketingová manažerka Lenka Plachá.

Červená a modrá barva je využita také k rozdělení na dvě hlavní skupiny produktů.

SULFUR CARE - červená řada

Kosmetická řada s termální vodou z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a se zvýšeným obsahem síry.
Do jednotlivých produktů přidáváme 1% - 6% síry. Tyto produkty jsou určeny především k péči o problematickou pokožku
se sklonem k akné, lupénce, atopickému ekzému a jiným kožním problémům.

 

THERMAL WATER CARE - modrá řada
Kosmetická řada s termální vodou z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny.
Produkty jsou vhodné k pravidelné péči o normální až suchou pokožku.

 

Na produktech a také na našich webech najdete pro lepší orientaci nové symboly:

Jako doplněk nadále zůstávají v sortimentu koupelové soli THERMELOVE. Soli jsou vhodné k relaxaci, regeneraci, doplnění minerálů a péči o problematickou pokožku.

Nový design obalů je již u některých produktů k dispozici a bude nabíhat po doprodeji skladových zásob v příštích týdnech. Nové obaly a nová image značky se postupně změní také v tiskových materiálech a na webových stránkách www.thermelove.cz a také v eshopu www.lovespa.cz. U našich obchodních partnerů jsou také ještě skladové zásoby produktů s původní etiketou, proto najdete na trhu různé obaly. Kvalita produktů se v tuto chvíli ale nemění a je stejná.

Dopřejte si kousek lázní u Vás doma.

Team Lovespa