Domů / Podle výrobce / TORF-ZIEGLER

TORF-ZIEGLER

(4) Balneologické rašelinové výrobky nejvyšší kvality jsou určeny pro fyzikální a tepelné terapie v lázeňských provozech i domácí použití. Všechny výrobky jsou certifikovány jako zdravotnický prostředek I. třídy, což zaručuje nejvyšší možnou kvalitu produktů.
TORF-ZIEGLER

Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Rašelinový extrakt 1L Rašelinový extrakt 1L Kód: 00077 Akční cena do 14.12.
Připraveno k odeslání
Čistě přírodní extrakt z rašeliny obohacený éterickým olejem z jehličí, určený pro domácí koupele. Přináší úlevu od bolesti pohybového aparátu a zlepšení stavů při revmatických onemocněních. Prospívá pokožce při dermatologických problémech.
11 %
Zlevněno z 449 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 399 Kč
Zobrazit
Nahřívací rašelinová lahev Nahřívací rašelinová lahev Kód: 00076 Novinka
Poslední kusy na skladě!
Rašelinová nahřívací láhev pro opakované použití, plněná 100% rašelinovou směsí, která zaručuje udržení tepla po dobu až 2 hodin. Vhodná k nahřívání namožených a bolavých svalů a kloubů. Lze ji také nachladit a používat pro chladovou terapii.
379 Kč
Zobrazit
Nahřívací rašelinový ledvinový polštářek Nahřívací rašelinový ledvinový polštářek Kód: 00073 Novinka
Připraveno k odeslání
Anatomicky tvarovaný termofor s náplní z přírodní rašeliny určený pro prohřívání bolavé bederní páteře a zad. Po nahřátí zaručuje udržení teploty po několikanásobně delší dobu než klasické vodou plněné termofory (až 3h).
479 Kč
Zobrazit
Nahřívací rašelinový krční polštářek Nahřívací rašelinový krční polštářek Kód: 00074 Akční cena do 14.12. Novinka
Poslední kusy na skladě!
Anatomicky tvarovaný termofor s náplní z přírodní rašeliny určený pro prohřívání bolavé krční páteře a šíje. Po nahřátí zaručuje udržení teploty po několikanásobně delší dobu než klasické vodou plněné termofory (až 3h).
12 %
Zlevněno z 569 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 499 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena