Domů / Podle výrobce / VINCENTKA

VINCENTKA

(1) Léčivé účinky Vincentky byly popsány již v roce 1669 lékařem a fyzikem Janem Ferdinandem Hertodem. Od té doby je lékaři doporučována jako vhodný přírodní prostředek příznivě ovlivňující obranyschopnost lidského organismu.
VINCENTKA

Přírodní zdroj léčivé minerální uhličité vody Vincentka vyvěrá ve zřídelní struktuře lázní Luhačovic, na severozápadním podhůří Bílých Karpat, v klimaticky velmi příhodném prostředí na okraji rozsáhlých lesních komplexů, v nadmořské výšce 256 m. Její léčivé účinky byly popsány již v roce 1669 lékařem a fyzikem Janem Ferdinandem Hertodem. Od té doby je lékaři doporučována jako vhodný přírodní prostředek příznivě ovlivňující obranyschopnost lidského organismu.. Je vhodná také pro zvládání potíží při pylových a prachových alergiích, rozpouší hleny a podporuje správnou funkci slizniční imunity. Léčivé účinky minerálních vod z Luhačovic potvrzuje důvěra zákazníků z tuzemska i ze zahraničí vracejících se k užívání čistě přírodních produktů.


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Osvěžující ovocné pastilky   Vincentka 18 ks Osvěžující ovocné pastilky Vincentka 18 ks Kód: 00031
Připraveno k odeslání
Ovocné pastilky jsou určené pro péči o sliznici dutiny ústní a nosohltanu. Obsahují minerální vodu z přírodního léčivé pramene Vincentka. Osvěžují a zvlhčují sliznici dutiny ústní. Působí příznivě při zvýšeném výskytu respiračních onemocnění.
69 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena