Domů / Ingredience / Arganový olej

Arganový olej

(2)

Arganový olej obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, vitamínů a antioxidantů, které přispívají k ochraně a správnému vývoji buněk. Arganový olej také bojuje proti stárnutí buněčných struktur, čímž zpomaluje tvorbu vrásek a napomáhá při tvorbě elastanu a kolagenu v pokožce. Významnou vlastností arganového oleje také je, že podporuje hojení a má protizánětlivé účinky. Díky tomu se osvědčil i v péči o pokožku, která je postižena akné, lupénkou, ekzémy nebo jinými kožními problémy. Vhodný je pro všechny typy pleti. Suchou pleť zvláčňuje a regeneruje, mastnou naopak hydratuje a odvádí z ní přebytečný maz. Látky obsažené v arganovém oleji napomáhají i s redukcí pozůstatků po zraněních kůže jako jsou například červené skvrny nebo jizvy.

OBSAŽENO V PRODUKTECH:


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00021_1 20% sleva
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a unikátní kombinaci arganového oleje, mandlového oleje a bambuckého másla. Mléko je obohaceno o panthenol.
20 %
Zlevněno z 279 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 223 Kč
Zobrazit
Hydratační tělové mléko THERMELOVE,         200ml Hydratační tělové mléko THERMELOVE, 200ml Kód: 00020_1 20% sleva
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje a bambuckého másla. Je obohaceno o panthenol, levandulový olej a kyselinu hyaluronovou.
20 %
Zlevněno z 279 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 223 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena